Krátky klip poľského potápača menom Krzysztof Starnawski z prieskumu jaskyne Hranická Priepasť. Počas 7.5 hodinového ponoru sa mu podarilo preplávať úzky priechod v dolnej časti priepasti. Najhlbšie sa dostal do hĺbky 217 m. Celková potvrdená hĺbka suchej i mokrej časti je 274.5 m, čím je najhlbšou priepasťou v Strednej Európe. Geológovia odhadujú, že by mohla byť hlboká viac ako 700 metrov, naznačuje to teplota a chemické zloženie vody.

Hranická priepasťAutor: natrikrat6 056 videní

Nový svetový rekord v ponore na jeden nádychAutor: gazemberg26 950 videní

Pózovanie na Bahamách v húfe žralokovAutor: kedzbe25 424 videní

Potápanie na lúke 2Autor: somarik0usaty116 039 videní

Tak čo, ideme na jeden nádych až na dno?Autor: esterina5 152 videní

Y-40 - potápanie v najhlbšom bazéne svetaAutor: vpiatoksapije80 834 videní

Lovíš v mojom revíri!Autor: medialko41 007 videní

Potápač zažil stresujúce chvíle, žralokaAutor: uhorkac12 573 videní

Potápanie vo vraku lode SS Thistlegorm (ako saAutor: bojovnik28 995 videní

Potápač ostal v šoku, keď ponad nehoAutor: tchoroid15 362 videní

Nádychové potápanie sa v obrovskom bazéneAutor: tegernako3961 607 videní

Potápanie na BaliAutor: tigrica13 550 videní

Potápanie sa vo Veľkej koralovej bariéreAutor: predstojnica11 948 videní
lentakznudy pred 11 rokmi a 7 m
bol som tam...parkrat :)
koleno pred 13 rokmi a 9 m
Aspoň byste to video mohli přemenovat, protože Hranická propast neni v Čechách, ale na Moravě.
horlet pred 13 rokmi a 11 m
blahopřeji k výkonu Kryštofovi a týmu, krásné video. Michal.
vinyltronic pred 13 rokmi a 12 m
a načo zaviazoval to lano ? či aby videl ako išiel ?
sahib pred 13 rokmi a 12 m
Vcera som si stiahol film Sanktum.Je to film z prostredia jaskynnych potapacov.Nieco podobne ako toto.
skaryn pred 13 rokmi a 12 m
žiadne kostry,truhlice zlata....:D
tark pred 13 rokmi a 12 m
Byl jsem tam několikrát.Je to fakt zajímavé, poprvé vlastně vidím, jak to vypadá pod tou hladinou.Říká se, že v dřívějších dobách se tam házely mrtvoly a skákali tam sebevrazi.Když tam stojíte, máte takový až zvláštní pocit, jak už kvůli té minulosti, taky i proto, že je to prostě fakt hluboká díra v místě kdybyste to nečekali.Obrovská díra s malým jezírkem dole, hlubokým až kilometr.Zvláštní :-)
tomek36 pred 13 rokmi a 12 m
mna by zaujimalo prečo nešiel ešte hlbšie..viditelne sa dalo
quintes pred 13 rokmi a 12 m
blairwich vo vode.... ja by som sa asi isto pos.al od tej tmy, a to nie som klaustrofobik...
pucher pred 13 rokmi a 12 m
Paráda :) V hlave sa mu tam dol museli diať veci ;):D
tigrica pred 13 rokmi a 12 m
ze tak dlho vydrzal bez kyslika
urbanizer183 pred 14 rokmi
Tak ale to musi byt bohovy zazitok.
waldertm pred 14 rokmi
Ved tam musel byt nenormalny tlak, to si ani predstavit neviem.
angelo27 pred 14 rokmi
6:10 ako sa tam dostala ta doska to by ma zaujimalo fakt :D
t1o1m2 pred 14 rokmi
Ky kokos dobrovoľne si zavesiť život na jednu poondiatu šnúrku ten chlap ma ale guráž ma môj obdiv :D
ironmiketyson pred 14 rokmi
tam by som topil degešov....vela by som ichb tam naje..l
nidecker93 pred 14 rokmi
to musi byt pekne hnusny pocit ist tak hlboko a do neznama vo vode kde nic nevidno, by som sa fest bal ze sa tam niekde zasknem alebo tam je niaka prisera co nikto este neobjvail :D
roman454154 pred 14 rokmi
Ako kurník môže vydržať ten tlak na uši ? ... ak ste tu potápači , potrebujem radu ako sa potopiť aby mi neišli vyleteť ušne bubienky ... dik
dhool pred 14 rokmi
jedina vec s coho mam strach hlbka vody kde nevidim :)
durko90 pred 14 rokmi
uz aspon viem jak sa plnia kyslikove bomby :)