Moje autoradio pri pc :)Ktore som si spravil plus take repračiky k tomu celkom fajne mi to hra a je to o dost lepsia investicia ako si kupit za 40 eu male repračiky ku pc :) toto sa mi zda lepsie či?

WITSON C36 FordAutor: foxdown4 212 videní

Pc gravitáciaAutor: tigrica14 030 videní

Geiger Mullerov počítačAutor: fyzik3 849 videní

PC FORUMAutor: nanomaker9 502 videní

AutorádioAutor: denisbodzil19902 280 videní

Zrýchlené maľovanie na PCAutor: pseudonka3 653 videní

Počkaj, zapnem ešte počítačAutor: batuchan7245 340 videní

Destroy PCAutor: prdulik18 917 videní

PC z polovice 90-tych rokovAutor: luda17 833 videní

Domácí Pc TUNINGAutor: kostra2207 044 videní

Počítačový nádorAutor: noone28 071 videní

Samuel Bialkowski - Vytunuj si pcAutor: lokes3 949 videní

Vytunený PCAutor: marcomjf5 326 videní
d4nusko pred 14 rokmi
a keď kupiš auto šup stym do auta :)
freeco3 pred 14 rokmi
za 40eur uz mam celkom dobru hudbicku ku PC...a nemusim si tam davat Radio za min 50 eur plus repraky ktore mi treba je dalsie 20eur asi :D tak za 70eur uz mam cekom peknu hudbu co sa mi hodi do izby i vzhladovo ;)
ale budis ved ked si to mal nazvys tak je to dobre riesenie :) vynaliezavost nepozna hranic
tigrica pred 14 rokmi
pusti mi tam punk :D
johnyfly1 pred 14 rokmi
jasne basy na plno potom to kvalitne hra :D