Kebyže nerobí blbosti na motorke určite by nedopadol tak tvrdo.

Ďalší dôvod, prečo nosiť na motocyklochAutor: katka15 545 videní

Keď helma zachráni životAutor: neo70 427 videní

Nemal na helmu, tak si dal na hlavu tlakovýAutor: yannik5 656 videní

Pedrovi kázali, nech si nasadí motorkárskuAutor: motoride8 077 videní

Prečo radšej nosiť prilbu (Filipíny)Autor: tigrica28 432 videní

Kámo, máš super prilbu!Autor: godzilla26 752 videní

Pád z bicykla 3Autor: suky21 277 videní

Každý správny motorkár musí vedieť, akoAutor: kalatrava23 403 videní

Šťastný ruský vojak ukazuje prilbu, cezAutor: zurich20 143 videní

Deti dostali magneto helmuAutor: l3bron5 249 videní

Jediný z ôsmichAutor: vincentvega28 877 videní

Nič mi neni, len otras mozgu mám (VeľkáAutor: cocacola20 933 videní

Ruská moderná prilba Kolpak z roku 2022, ehm..Autor: angerfistt1 660 videní
davidguetta pred 14 rokmi
VEDELI STE ŽE : Objem sladkej vody na Zemi je len 2,77% z celkového objemu vody.
pucher pred 14 rokmi
No......mohlo to dopadnúť aj horšie :D
zeffo9 pred 14 rokmi
Ale musí sa uznať skoro mu to vyšlo :)
saver pred 14 rokmi
ja som si najprv myslel ze sa drbne o nejaku tycku nad jeho hlavou bez prilby a ne toto :D
miromich pred 14 rokmi
nabuduce nech mu daju pomocne kolieska...bude sa aspon stopercent sustredit na skok a nie na balans :D
pseudonka pred 14 rokmi
dobrá otázka, prečo?? aby som zostal celý po kope :)
eliphas pred 14 rokmi
preco sa vratil na motorku vratil sa a zase naschval spadol? :( :D
mato0973 pred 14 rokmi
Havaroval gadzo na JAWE spravil sa mu šiber na hlave :D :d :d
ecojuice pred 14 rokmi
ale boli to pekne aj v prilbe no vacsinou ta aj tak vypne takze v pohode :D dolezite je ze po riadnom pade treba prilbu vymenit lebo sa vnutri deformuje a uz nepohlcuje naraz...
nezmo32 pred 14 rokmi
Headshot? :D
tigrica pred 14 rokmi
to nie je kon :D
patriksvktech pred 14 rokmi
Aby nám zakryla tie škaredé ksychty :D
pechzd pred 14 rokmi
stáva sa..:D..
gabash pred 14 rokmi
Ja si beriem prilbu aj keď idem len preparkovať motorku :D
malicka6 pred 14 rokmi
ked sa chcel zabit nemusel si davat helmu ...
smejo pred 14 rokmi
keby nemá helmu, hlava mu pukne ako vajíčko
allekk pred 14 rokmi
skoda motorky!xD
zmrzlinar pred 14 rokmi
jeej ale na nu pekne vyskocil :D
fero56 pred 14 rokmi
tak základ pri takýchto športoch je naučiť sa padať... to sa treba učiť ako prvé
xpeeter pred 14 rokmi
zrejme mu zachránila život