Worthersee je jazero v južnom Rakúsku, pri ktorom sa každoročne stretávajú milovníci koncernových aut. Každý si určite príde na svoje.

Wörthersee 2011 Der SeeAutor: marchello23359 954 videní

Worthersee 2012 by vagmafiaAutor: marchello2333 069 videní

Wörthersee tour 2011 part2Autor: marchello2337 567 videní

Worthersee Tour 2013 by conekAutor: marchello2332 912 videní

Wörthersee tour 2011Autor: marchello23340 513 videní

Wörthersee Teaser 2011 HDAutor: marchello2337 391 videní

Wörthersee tour 2013 by FLGNTLTAutor: janushka222 485 videní

2012 Southern WortherseeAutor: marchello2332 685 videní

Worthersee 2011Autor: marchello23319 719 videní

Wörthersee 2012Autor: 3kaleraby7 185 videní

Wörthersee 2012 ... TrailerAutor: marchello2333 735 videní

VW - Audi - SeatAutor: marchello2336 239 videní

Auta a ženy Worthersee Tour 2011Autor: marchello2333 845 videní
majo6622 pred 13 rokmi a 12 m
všetky moc pekné
kely007 pred 14 rokmi
kvalitka :)
riky880802 pred 14 rokmi
staré golfiky spravené To sa mi najviac páči škatulky :D
cerberus223 pred 14 rokmi
pekne videjko komenty 12rocnych deti
point pred 14 rokmi
krasa !!!!!
iphone pred 14 rokmi
Tie RS-kove Audiny su ake dela!
pucher pred 14 rokmi
No,...každý má nejakého koníčka :)
nezmo32 pred 14 rokmi
Slintám
xmotos125 pred 14 rokmi
prepáčte, ale sa nepáčilo ani jedno...
106gti pred 14 rokmi
znižené tuctové fašistické autá, každý deň stretávam stovky... každý kto sa trochu zaujíma o tuning vie,že každé auto vypadá znížene dosť dobre, tak prečo ste z tých nemcov taký posratý všetci, keď aj tak len mizivé percento z vás na také má... (btw: milion krat dislike pre mna)
yzf600 pred 14 rokmi
najlepšia tá výmena kolesa na začiatku, kam sa hrabu mechanici z F1 :D
matusdirector pred 14 rokmi
fail zrkadlovo otočené :D Pozerám, že odkedy ručičky na chaometri idú do ľava :D
stipkask pred 14 rokmi
1:13 ten Golf.......ja by ho j*bol do výfuku :D
stipkask pred 14 rokmi
Orgazmýýýýýý!!! :O
84r0n pred 14 rokmi
dal by som obidve svoje obličky za toho golfa :D alebo audinku :D
21cortez21 pred 14 rokmi
pevnotky ;)
angelo27 pred 14 rokmi
koncernove sracky vsetko .. vsetky auta su rovnake najme nove audi o vw ani nehovorim..... BMW ♥
mrsoplik pred 14 rokmi
Až tak extremne nízko podvozky sa mi nepáčia..
swrtmaro pred 14 rokmi
auto v 1:21 pravdepodobne Tatra 613 papa aj travu popri ceste :D 20l/100km ;) ale aj moje audi S4 bude cakat v najblizsich rokoch taketo nieco ;)
dhool pred 14 rokmi
ja s tych golfov nemozem :)