čaj som pil.. bylinkový? cítiť :D

Best of 112Autor: budulinek22516 552 videní

Opitý RómAutor: danko73945 269 videní

Cigáň EminemAutor: romales117 349 videní

Bodol svojho brata..Autor: boomer10 459 videní

112 si robí čo chceAutor: medialko20 723 videní

Nie je čaj ako čajAutor: laciger1233 506 videní

Rom zachránil 20 cestujících v autobuseAutor: drakonius6 903 videní

Róm to gadžom nandalAutor: res29 619 videní

Animovaný film "Pil si?"Autor: melosh41 661 videní

A vy jste požil alkohol?Autor: dynamix42350 105 videní

Cigán v akciiAutor: adrianohrxc42 129 videní

112 opitá babkaAutor: sabolowich22 675 videní

Slovenskí Rómovia v anglickom SheffieldeAutor: dianika73 702 videní
pito18 pred 11 rokmi a 8 m
on nemal ziadne pravo mu sahat do vrecka ,,,,
elronaldo pred 13 rokmi a 5 m
čo robíte hej? nechajte ma hej...čo myslíte, kde ste alebo čo urobíte? :D :D
rjsk100 pred 14 rokmi
keby sme usetrili tych 4000 castejsie tak pan dobias by si musel hladat pracu. ale inak pravdu ma
afterlife pred 14 rokmi
Ten výjazd by mali dať tomu degešovi zaplatiť.
viky77 pred 14 rokmi
Keby ho ľudia skontrolovali tak by tam nemuseli ísť.
afterlife pred 14 rokmi
Ten záchranár bol dobrý :D
kikloop33 pred 14 rokmi
obdiv zachranarom.
kikoosvk pred 14 rokmi
haha :D
serbel77 pred 14 rokmi
asi mal na mysli tatranský čaj :D
johnyfly1 pred 14 rokmi
takze nakoniec bol zly ten co zavolal zachranku? :D