Tento feťák sa strašne rozhneval, keď zistil, že ho dotyčný v aute natáča.

Som na cracku!Autor: wandalko8 386 videní

Keď gangstríkovi prepne z crackuAutor: bond172 468 videní

Drogy a.s. - fet v Silicon ValleyAutor: dokumentaris18 910 videní

Keď drogy zaberúAutor: tigrica98 746 videní

Feťák DušanAutor: buchnad154 911 videní

Crack tanecAutor: lokes34 995 videní

Zobral drogu namiesto lopty (Rusko)Autor: melampyrum45 023 videní

Nefetujte!Autor: tigrica106 810 videní

Drogy 26Autor: dzema19 912 videní

Cigán feťák v RožňaveAutor: pepinopc117 456 videní

Drogy jsou špatné. ÁnoAutor: dz3ma11 818 videní

Drogy jsou špatné. Áno 4Autor: dz3ma4 466 videní

Tancuje ako krokodílom posadnutýAutor: batuchan19 987 videní
elvistosomja pred 7 rokmi a 12 m
Ci pána, sviatoslav aký agresívny. Nemal by dávať toľko to riedidlo :D
posledneslovo pred 8 rokmi a 5 m
Ale ten co ho natacal bud bol nejaky sukromny detektiv alebo nejaky typek vybaveny na sledovacku sudiac podla toho co ma v aute. Keby som ja zistil ze ma niekto sleduje mozno by som bol este nepricetnejsi a mozno takisto vyzeral ako fetak :) Nic nie je take ako sa na prvy pohlad zda. Sudy mozeme robit az vtedy ked budeme poznatskutocnosti.
thefetish pred 11 rokmi a 6 m
trevor :D
pepepe pred 12 rokmi a 9 m
Jak z hororu
pasvare pred 13 rokmi a 1 m
jaky face :D
staso pred 13 rokmi a 4 m
Preco fetak? Vyzeral iba nastvato. Mozno si to ten clovek tu tehlu zasluzil :)
razor19118888 pred 13 rokmi a 9 m
taky debil :@
mk304svk pred 14 rokmi
videl som jeho dvojnika a rozpraval sa sam zo sebou
palicaaa pred 14 rokmi
to iste by som urobil aj ja jemu na vsetkych oknach...
fajcar pred 14 rokmi
aj vy ste sa zlakli stych oči na začiatku ? :D
eduardomessi pred 14 rokmi
no co nemal ho natacat
sspyrkoo pred 14 rokmi
som čakal že naštartuje a trochu ho potisne a on sklamal a išiel rovno :(
whatmen pred 14 rokmi
XD ten ksicht :D
saver pred 14 rokmi
sa kuknite na tagy ze feťak milan :D nwm ci to tu uz niekto predomnou pisal ale ze fetak milan :D
fixo222 pred 14 rokmi
MEME http://img829.imageshack.us/img829/382/250394.jpg
primitiv pred 14 rokmi
Z akeho dovodu autor videa prehlasil ze je fetak? Tak to ja zas mozem prehlasit ze autor je malomocny imbecil s IQ 70.
euard13 pred 14 rokmi
A ja doteraz že akú dramatickú elektrohudbu dal do toho videa... a to ten fotoaparát len chytá vysokonapäťové rušenie z podsvietenia od notebooku či od wifiny :D
zeffo9 pred 14 rokmi
Ďalší typek s vyšpúlenými očami :)
11josip11 pred 14 rokmi
to chytaju radio z marsu kks :D
terran93 pred 14 rokmi
Hobo 6 :D