Vojskovica, Leningradská oblasť, Rusko. Mladý muž spokojne prechádzal cez žel. priecestie na červenú a so slúchadlami na ušiach. Vlak ho usmrtil na mieste.

Chlapík pod vlakomAutor: shitmaster47 872 videní

Zrážka s vlakomAutor: noone21 411 videní

Pod prechádzajúcim vlakomAutor: noone5 777 videní

Ležiaci pod vlakomAutor: igiman4 818 videní

Pod vlakomAutor: katka52 633 videní

Mobil pod vlakomAutor: patyko8 652 videní

Rus na Lade je vážnym kandidátom na DarwinovuAutor: kalatrava16 008 videní

Indický adrenalínový šport - ležanie podAutor: kobrick26 407 videní

Čo sa deje pod vlakomAutor: marcel3213 876 videní

Trošku adrenalínu spod vlaku (Brazília)Autor: moriak22 123 videní

Frajerina pod vlakomAutor: antverti21 288 videní

Skoro pod vlakomAutor: persingacik7 501 videní

Ruská ruleta s vlakomAutor: keksikmalicky12 514 videní
yhnatko pred 13 rokmi a 7 m
Trochu som sa prehrabal ruským netom s cieľom nájsť konkrétnejšie info o tomto nešťastí. Ale nenašiel som nič, len x-krát toto video s komentármi, že sa o tom nedá nájsť nič bližšieho. Mám teda určité pochybnosti...
ic pred 13 rokmi a 10 m
Neznášam železničné priecestia bez závor. Aj tu by závory zabránili smrti.
ampotheking pred 13 rokmi a 11 m
Kráčal ako Rytmaus, kiežby to bol on..
jaroslav1 pred 13 rokmi a 12 m
SMUTNE .(
killer88 pred 14 rokmi
Vlak ho usmrtil na mieste. A kde ho mal usmrtiť za rohom???
cimrael pred 14 rokmi
šak jak ho drgéél....
mekgajver pred 14 rokmi
jako vite ze mal sluchadla
goralko pred 14 rokmi
musel daco dobre pocuvat
ku8ec pred 14 rokmi
Nebol to Charlie Harper? Inak Úprimnú sústrasť.
tark pred 14 rokmi
Frajer no...
zeffo9 pred 14 rokmi
Totálna chyba zo strany chalana :( a toto robí aj veľa vodičov v aute si vypeckuje muziku a potom sú buď pod vlakom alebo nepočujú sirénu sanitky, hasičov a tak ďalej :)
zero77 pred 14 rokmi
keď je sprostá hlava, trpí celé telo.
tojevprdeli pred 14 rokmi
dúfam, že aspoň dobrú muziku počúval, ktorá mu stala zato... :(
kiwispooky pred 14 rokmi
další co si asi myslel, že ty blikající světla jsou jen na okrasu...
rebel1212 pred 14 rokmi
do riti,toho museli dlho skladat po takej supe
torsomor pred 14 rokmi
za blbost se platí...
stalkersk pred 14 rokmi
prečo taketo vydea v najdôležitejšej časti vždy seknu?
vilo69 pred 14 rokmi
Ked to bol totalny debil... a myslite si co chcete... skor lutujem vodica vlaku asi tak ze to bude mat pred ocami....
danyelle pred 14 rokmi
keby aspon išiel kolmo na tie kolajnice veď tak sa má prechádzať cez cestu...čo už no
kwenes pred 14 rokmi
a ževraj už vlak nestíham :D