Trma-vrma na chodbe pred vstupom na diskotéku. Viackrát dostali hostia ale parkrát aj vyhadzovači.

Ruský Mortal Kombat (otec vs. syn)Autor: vydriduch90 918 videní

Mortal Kombat Rusko 2Autor: rudy11153 091 videní

Mortal Kombat na cesteAutor: pagani99 810 videní

Mortal kombat Rusko - Davaj davaj!Autor: kedzbe83 217 videní

Mortal Kombat - ROZDRVENIEAutor: leon4560 923 videní

Obrázkový Mortal KombatAutor: scafo24 596 videní

Mortal Kombat paródiaAutor: suky36 946 videní

Mortal kombat na ruskej dedineAutor: vincentvega125 321 videní

Mortal Kombat /3Autor: leviathan14 593 videní

Mortal kombat Invazia.Autor: adam11119 703 videní

Shao kan Fatality.Autor: adam11112 813 videní

Mortal Kombat - Fatalita v BuseAutor: zdenko130 388 videní

Mortal kombat trochu inakAutor: fabus147 393 videní
krekoj pred 3 rokmi a 5 m
Jebnuty rusky narod.. vždy to bola sprosta ožrata luza presvedcena o svojej nadradenosti.. rakovina a jej ruske metastazy..
tch pred 7 rokmi a 10 m
Jak niekto môže do niekoho kopať keď už leží na zemi? Keď sa mám biť, tak jak chlap kurva.
babetta333 pred 12 rokmi a 10 m
2:36 aku laktovku mu udrbal
3matko3 pred 13 rokmi a 6 m
3:22 FATALITY ! :D
luco8 pred 13 rokmi a 6 m
ten popis mi stačil :DDD to akože na jednej diskotéke??dúfam že nie :DDD
jonaldmusic pred 13 rokmi a 12 m
to je akoze naka fight room v tom bare? ta by sa aj u nas zislaa
ac pred 13 rokmi a 12 m
SOPA uz pripravuje trestne oznamenie pre porusenie dusevneho vlastnictva, porusenie autorskych prav a poskodenie obchodnej zancky... :D
zolo441 pred 13 rokmi a 12 m
tu energiu by si mali vybit v praci a vecer sa uz len opijat pri pulte :DD
zer0 pred 13 rokmi a 12 m
už se perou ...
fusko pred 14 rokmi
Scorpion je ktorý? :D
b3jk pred 14 rokmi
to je co akoze nejaky detsky kutik na odreagovanie sa? :D
tojevprdeli pred 14 rokmi
a načo to všetko... :(
rebel1212 pred 14 rokmi
asi pri vstupe na devrach bolo napisane ,blbci do miestnosti bude vas natacat kamera :D :D
kingpin444 pred 14 rokmi
a kto bol vyhadzovač?? :O
mma14 pred 14 rokmi
Pekne :-)
g1mp pred 14 rokmi
-----> miestnost pre bitkarov
maty009 pred 14 rokmi
asi sa v tej miestnosti radi tlcu :D
drspina pred 14 rokmi
More toto čo je ?? Nejaké traumatologické liečenie ludí ktorí nezvládajú Agresivitu ??? :D Blááázni
maaarek pred 14 rokmi
2:33...to musela byť riadna šupa :D komu niet rady, tomu niet pomoci...:P
l0rean pred 14 rokmi
test your might :D