Moderného smetiarskeho auta sa asi nedočkajú. Zaujímalo by ma, či v lete používajú in-line korčule...

Opití ruskí smetiariAutor: joker2119 794 videní

Brazílski smetiariAutor: lajkit49 353 videní

Zmrzlinár?!Autor: shitmaster27 225 videní

Smetiari profesionáliAutor: muerte39 533 videní

Keď vyrastiem budem..Autor: cocacola34 382 videní

Smetiari v HlohovciAutor: ovca35616 447 videní

Keď sa nebudeš učiť, pôjdeš za smetiara!Autor: lajkit44 459 videní

Opití smetiari v RuskuAutor: misiacikxx58 767 videní

Sedačku najprv poumývam vodou a nechám ju naAutor: pejoke12 132 videní

Smetiari v zimeAutor: ovca35615 083 videní

LTT zabrzdill! (smetiar in da drift)Autor: naceste45 649 videní

Jakutskí "výpaľníci" prenasledujú smetiarskeAutor: urfik18 729 videní

Smetiar nahadzovač - level 9999Autor: kobrick17 562 videní
misos3 pred 14 rokmi
prepili aj stupatka :D
jaanci pred 14 rokmi
to sa ho len snažili ubrzdiť ;) :D
vladenkotztt pred 14 rokmi
jaký drifteri :DDDDD
skaryn pred 14 rokmi
Na korčuloch za autobusom.Bejvávalo. :D Staré karosy maly dobrý úchyt na kryte motora.A autobusári boly vždy bachratý takže nás nechytili..
pucher pred 14 rokmi
:D Vždy som im ten flek závidel :D
zeffo9 pred 14 rokmi
Rusi sa vedia vždy vynájsť :)
jakx pred 14 rokmi
Čo maju robyť keď tam nemali tie držiaky na statie.
bukvica14 pred 14 rokmi
to by som chcel skúsiť :D
ebe pred 14 rokmi
len aby aj u nás tak nedopadlo :)
westcoast22 pred 14 rokmi
hehehe dobreee
2xmartin pred 14 rokmi
a cez leto maju korčule? :D:D
juventusak pred 14 rokmi
mensia zabava neuskodi :D :D len keby tam bol niekde zrazu asfalt by hodil dobru hubu dopredu :D
sal1451 pred 14 rokmi
SMETIARI NASKLZOVAČI :D
conka pred 14 rokmi
sanky by boli lepsie
kely007 pred 14 rokmi
na slovensku by skoncili s polamanymi nohami :D
fastas pred 14 rokmi
och, zima.. ako velmi by som ju chcel :(
marabu pred 14 rokmi
Len nenaraziť na trčiacu skalku...
ghosthaxor pred 14 rokmi
Takto vyzerá práca ktorá ich aj baví :D
rasputin226 pred 14 rokmi
perfektny smiech na konci :D
vierulik pred 14 rokmi
ked som bola mala, chcela som byt smetiar naskakovac prave kridlo :D....sen sa mi nesplnil:( :D