Tak títo dvaja si očividne padli do oka.

Zvery zo zoo vs. detiAutor: avokado41 748 videní

Šikovný drobecAutor: benyxxxxx35 393 videní

Malé opičky v akciiAutor: enigma7 363 videní

Lev vs. dieťaAutor: vodecapo53 796 videní

Ako dvihnúť šimpanzom v zoo tlak?Autor: buchnad18 551 videní

Nadržaná opičkaAutor: cristiano75 310 videní

Zatúlaný drobec na križovatkeAutor: corcor3 238 videní

Opustená opička Punch mala ťažký deň poAutor: ddt8 062 videní

Opička a dievčatko v zooAutor: noone12 302 videní

Šimpanz hrá JenguAutor: vycapnik23 503 videní

ZooAutor: tigrica27 412 videní

Ako Japonci šimpanza ratovaliAutor: schokovokokoko20 766 videní

Päťročný drifterAutor: moriak26 690 videní
kerberos pred 13 rokmi a 4 m
tá opica má vážne psychické problémy :D
romanulky9cky pred 14 rokmi
krásne smutné...
nana123 pred 14 rokmi
je mi tak strasne luto vsetkych zviarat v zajati...blbe zoo
turboelite pred 14 rokmi
video je skôr na zamyslenie :-( je mi ľuto toho šimpanza.....
kingkros pred 14 rokmi
nemam rad ked su zvierata zatvorene a robia znich............
nikolieta210 pred 14 rokmi
Aké zlatučké :-)
kristian1112 pred 14 rokmi
bež opička,to dieťa ťa chce zjesť :D Ale fakt,iste má pestrú stravu chudák chlapec,keď už teraz má váhu 2ročného dieťaťa....
pucher pred 14 rokmi
Hmmm,...otázka je, kto je za sklom ;)
newmemberof pred 14 rokmi
Blizke stretnutie pribuzneho druhu :)
vrtak pred 14 rokmi
a kto je za sklom ? dieta alebo simpany ??? mozno sa ten simpanz prisiel kuknut na ludi bohvie kde je to natocene mozno je to na planete opic a tam maju ludi ako atrakciu.. zamyslime sa :DDDDDD
sisus pred 14 rokmi
chuda opica jej hrabe už za tým sklom :(:(
silurant pred 14 rokmi
simpanz jako zombie :D:D
juventusak pred 14 rokmi
tak krasne by sa s nim zahral :):D
alexik28 pred 14 rokmi
mne toto video absolutne neprišlo smiešne :(
fastas pred 14 rokmi
niekde som cital ze simpanz ma iq ako 3-rocne dieta :)
mathoo08 pred 14 rokmi
Najkrajsi pohlad vidiet sa usmievat takehoto drobca :)
macinka pred 14 rokmi
dobre 45 sekund z toho videa mi aj stacilo :D
mikigtas pred 14 rokmi
Keby tam nebolo to sklo tak to decko je dobite na smrt :D
terran93 pred 14 rokmi
Tá matka toho dieťaťa je hádam ťažšia ako matka toho šimpanza malého :D
roman454154 pred 14 rokmi
Rozumu majú asi tak narovnako zatial :P, tak prečo by si nepadli do oka ? :) :) :) Heh