Zrážka so srnkou takmer skončila pre závodníka tragicky.

Ako dopadne srna, ktorá preletí cez celúAutor: fadshadufa38 520 videní

Zrazu na priechode pre chodcov cítila, že dačo!Autor: uhorkac4 921 videní

Zrážka srnky s motorkouAutor: milancifra8 504 videní

Zo skútristu bola takmer fašírkaAutor: smoop20 152 videní

Orol vs. srnkaAutor: tigrica47 744 videní

Motorkárovi vbehla do cesty srnkaAutor: cocacola21 218 videní

Prišiel o znak (Toyota vs. srna)Autor: luda20 788 videní

Starenka bola zrazená vlakomAutor: almano110 109 videní

Žena zrazená automobilomAutor: kaslemkarmu10 725 videní

Polícia vs. srnkaAutor: leviathan26 912 videní

Srnka ho trafila v 65 km/hAutor: peopleshit30 455 videní

Keď máš šťastie v nešťastí (Super-cross)Autor: bambin0026 228 videní

Havária na lamborghiniAutor: farizey5 953 videní
thanos pred 6 rokmi a 7 m
J*b*m vaše autá, je mi ľúto iba tej srnky
noob13 pred 13 rokmi a 11 m
co na takej trati roby srnka
kikusha pred 13 rokmi a 12 m
pozeram nato stále no :D stale neviem zistiť skadiaľ ta srnka vybehlaa ..
zolo441 pred 14 rokmi
toto iste sa stalo segre ked sa z Popradu vracali do BA po dialnici ..sli vyse sto a auto slo na odpis...
thevikio pred 14 rokmi
To auto pred ním čo je tesne pred zrážkou vyzerá ako Bugatti Veyron trochu zo zadu čo vy nato ?
nana123 pred 14 rokmi
joj srny jedne nepozorne :(
killer88 pred 14 rokmi
Pre boha veď to bola Bamby.
kewesk8 pred 14 rokmi
este by to chcelo zaber z auta za nim
chicod pred 14 rokmi
otcovi se poradarilo srazit dve za jeden mesic, byly srnci hody :-D
sampler pred 14 rokmi
najpr mna napadlo že až také zlé to není :D že už ju má aj rovno naloženú :D :D
ale ked to bolo spomalené tak som si všimol že ona preletela :/
moonysk pred 14 rokmi
Aspoň ušetria na večerách pre jazdcov - srnčí guláš s knedľoff :D
spicujemta pred 14 rokmi
presne si stopnite 0 : 36 uvidite ako sa mu obzerala kaaroseriu
rad99 pred 14 rokmi
si to potom pozrite ta srnka sa tam zrazu zjavila nie je to fake?
diblack pred 14 rokmi
Len detail.. nie je srna, ale jelenica alebo laň po našom. :)... inač mňa takto na aute preskočil jeleň. Skočil spod cesty, kde som ho vôbec nevidel a preskočil mi prednú kapotu stihol som akurát strhnúť trochu doprava (išiel som asi 40) aby som nechytil jeho zadne nohy predným stĺpikom.. Dosť ma to rozhádzalo vtedy..
senican pred 14 rokmi
pozrel som si to tristo krat ale ako tak, stale mam pocit ze sa tam zjavila z nivoho nic, nebola tam a zrazu je na ceste
momobridzida pred 14 rokmi
No čo aspoň guláš bude :D
terran93 pred 14 rokmi
Zraziť sa s vačším zvieraťom alebo človekom nieje sranda. Viem o tom svoje a to my iba poondiaty zajac vletel pod auto.
streamliner pred 14 rokmi
mozno si ju ten jazdec ucti a vypreparuje ju ako srnu na dialkove ovladanie...
niumen pred 14 rokmi
aspoň že rýchla bezbolestná smrť
pucher pred 14 rokmi
Škoda no,....ale gulášek by bodol :D