Takto sa prikrmujú malé nosorožce. Takúto fľašku stiahne za deň párkrát.

Aj malý nosorožec musí trénovaťAutor: henrich1865 903 videní

Vypustenie veľkého nosorožca späť doAutor: katka7 427 videní

Reakcia nosorožca na rannú sprchuAutor: seko040834 492 videní

Na safari stretli nosorožca s mláďaťom, skoroAutor: krapula14 376 videní

Strážca ukazuje návštevníkom, ako odplašiťAutor: tchoroid14 692 videní

Mláďa nosorožca bráni svoju matkuAutor: arectorpili21 209 videní

Pôrod malého nosorožcaAutor: henrich1864 138 videní

Pusa od nosorožcaAutor: moriak29 010 videní

Nechajte moju mamu napokoji! (Južná Afrika)Autor: muerte30 500 videní

Neser slona s dvoma krátkymi klamiAutor: terazvarim15 411 videní

Zvláštne priateľstvoAutor: moriak4 062 videní

Skoro ako hranice Schengenu (malý nosorožec)Autor: capak59 755 videní

To nové škrabadlo pre nosorožca nebol vôbecAutor: biolog14 329 videní
yeesee pred 11 rokmi a 11 m
ten chlapík v obleku je Stephen Fry
pucher pred 14 rokmi
:) Zvieratá sú naj :)
rolextc pred 14 rokmi
ale smakuje mu :DDD
eduardomessi pred 14 rokmi
:)
angel4444 pred 14 rokmi
nu nu nu(K)
tomasdibak pred 14 rokmi
http://www.youtube.com/watch?v=YOtoz_iveNM&feature=youtu.be
nana123 pred 14 rokmi
kraaaaaaaaaaasne
davidguetta pred 14 rokmi
VIETE ŽE : pri označovaní domov v Prahe sa čísla domov označujú podľa smeru toku Vltavy, čiže z juhu na sever?
macinka pred 14 rokmi
aj ja chcem krmit nosorozca, to neni fer :D
riselie pred 14 rokmi
jaky je zlatí ten nosorožec :D
romanito pred 14 rokmi
ze flaska :D taka mala bandaska :)
pekloqq pred 14 rokmi
krásny (L)
maggi pred 14 rokmi
Nehral on aj vo filme V ako Vendeta? Či to bol iný? :D
marabu pred 14 rokmi
Debilko v obleku a ešte aj namyslený a arogantný, ak je pravdivý kleverov preklad. Úbohé, účelové, trápne...Nič proti uploaderovi samozrejme.
onuraksal pred 14 rokmi
ľudia chcem sa spýtať: kde sa dá stiahnuť Flight Simulator X ?
edildo92 pred 14 rokmi
no ja mam radsej kacicky :-)
skaryn pred 14 rokmi
Riadny tah...ako ja pivo po dvanástke rannej.
minecraftboy pred 14 rokmi
Jé. To je krásne. Ale u nás by to asi nedovolili :D
tigrica pred 14 rokmi
idem si daj aj ja...krasavec
filip008 pred 14 rokmi
jaky je zlaty