V poradí už piate pokračovanie úspešného zombie akčného hororu Resident Evil od režiséra prvého Resident Evil.Piaty diel s názvom Odveta by mal začať tam kde skončil posledný diel ságy Resident Evil: Afterlife s otvoreným koncom.

Resident Evil 5:RetributionAutor: snakeparadise6 154 videní

Resident Evil 3 Remake - Official TrailerAutor: camper1631 816 videní

Resident EvilAutor: miso216 154 videní

Herečka Milla Jovovich vo filmochAutor: vincentvega41 581 videní

Resident Evil,Retribution - TrailerAutor: sinemacs5 484 videní

Resident Evil 4 : Afterlife 3DAutor: matros8 926 videní

Resident Evil 5Autor: sonyerikk9 317 videní

Counter - Strike 1.6 - Resident EvilAutor: h8me11 257 videní

The Evil WithinAutor: pyton3335 418 videní

Exit Humanity - Official TrailerAutor: homersimson5 187 videní

Resident Evil - Ako to vsetko zacalo.Autor: kotuha3 453 videní

Resident Evil: Operation Raccoon City - TripleAutor: camper1635 170 videní

Resident Evil 5: Retribution 3D (2012)Autor: lolo6904 660 videní
phillip01 pred 13 rokmi a 8 m
jj bude šestka bude šestka :D btw 3D ma RE veľmi kvalitné, neviem sa dočkať už na šestku
pyton333 pred 13 rokmi a 11 m
Každy Resident Evil bol pecka a verim tomu že piate pokračovanie nesklame :) a v 3D to bude masaker :D
mareloss pred 13 rokmi a 12 m
Fanusik serie si povie ze uz to nieje ono ale pojde nato lebo je fanusik!
(dufam ze resident evil sa nedozije konca umbrella corporation)
croft39 pred 14 rokmi
na Resident Evil Retribution sa teším už dlho
strelec pred 14 rokmi
už by aj stačilo s RE ... stráca to už na kvalite
phoenix pred 14 rokmi
trojka sa mi pácila zatial najviac..
fexte pred 14 rokmi
už to dosrali, z celkom dobrej serie spravili frašku
freeco3 pred 14 rokmi
nechapem uz vobec o co tam pojde :D dako ma to doplietlo
tigrica pred 14 rokmi
4 casti som videla..super moja oblubena herecka :)