No comment. Toto musíte vidieť. Som zvedavý na komentáre.

Kde to žijeme? 43Autor: budulinek2256 637 videní

Kde to žijeme? 121Autor: dz3ma8 144 videní

Kde to žijeme? 80Autor: dz3ma10 177 videní

Kde to žijeme? 57Autor: budulinek2253 972 videní

Kde to žijeme?Autor: budulinek22533 141 videní

Kde to žijeme? 69Autor: dzema9 100 videní

Ľudia proti Rasizmu alebo Rozumu?Autor: dzema5 557 videní

Kde to žijeme? 149Autor: dz3ma6 460 videní

Kde to žijeme? 102Autor: dz3ma13 335 videní

Kde to žijeme? 88Autor: dz3ma5 232 videní

Hitler proti rasizmuAutor: sd113 964 videní

Kde to žijeme? 15Autor: budulinek2258 091 videní

Žijeme tu s Vami ...Autor: tomik00720076 355 videní
genus pred 5 rokmi a 7 m
čosi BIHARIOVA všetci vieme že kde je teraz :D
telefonbudka pred 12 rokmi a 11 m
Jednoducho mu z nich praskli nervy.Preco ospravedlnit jeho konanie a co treba riesit?Ze s nimi si inak nikto neporadi pre nich zakony neplatia.Pokutu nezaplatia lebo su socialny pripad a hotovo.
parro pred 13 rokmi a 6 m
tvl jak v indii bohov ich tam je toto je hanba Slovenska!!!!!!!!! naspet do Rumunska to poslat!
betynuska pred 13 rokmi a 7 m
To naschval tam dali tu reporterku? Chudak nestastnik bude trpet za chamrad :(
zipoo11 pred 14 rokmi
preco nepovedia normalne v tej podzubanej TV ?? .. preco ich asi postrielal .. bo su to hoveda a ked ma dakto takych susedov raz mu musi prepnut v hlave ...
pseudonka pred 14 rokmi
samá korpulentnosť :D:D
serbel77 pred 14 rokmi
kde sú tie časy, keď cigáni mali kone, rešpektovali vajdu, boli zručnými kováčmi, dobrými muzikantmi a tím čo kradli si beztrestne po papuli mohol dať. Dnes sú cigáni z osád väčšinou zvery, chránené zákonom. Ľutujem slušných rómov, ktorým takýto degeši robia hanbu.
arcturus pred 14 rokmi
vsak kde inde by mala zacat celosvetova epidemia zombie? Dnes dobiju slovensko zajtra cely svet.
d4nusko pred 14 rokmi
Mrtví cigáň Dobrý cigáň
demovision pred 14 rokmi
Dig more a LukáškoRecords kde je? :D
freeco3 pred 14 rokmi
to je strasidelnejsie ako left 4 death
dodo00731 pred 14 rokmi
normálne mňa inpširoval ten z kežmarku, keby sme sa pozbierali viacerý tak by sme mohli vyhubiť ja Lunik
areva pred 14 rokmi
tá tlstá k...a čierna aktérka jedného z videí a následných remixov furt hovorí len čo kameruje .. to je už legendárna veta...