Nehoda vyzerala dosť drsne, vodičom sa našťastie nič vážnejšie nestalo.

Rally nehodaAutor: jolaus92 408 videní

Prežili iba vďaka bezpečnostnej klietkeAutor: rudy11118 860 videní

Rally skok nehodaAutor: matus477 768 videní

Drsná haváriaAutor: lukas28386 506 videní

Nehoda Rally - NaronAutor: rizz011 146 videní

Drsná nehoda 6Autor: duri0817 896 videní

Drsná nehoda 7Autor: duri0816 346 videní

SUZUKI SX4 SKOK AKO NA RALLYAutor: devilcok3 809 videní

Trošku skočil (rally Poľsko)Autor: uhorkac43 097 videní

Rally nehoda 2Autor: suky62 616 videní

Rally - NehodaAutor: kinlay50 201 videní

Rally nehoda - šťastieAutor: majky1874 271 videní

Taká menšia nehoda na Rally PrešovAutor: vinyltronic29 052 videní
2552unkown pred 12 rokmi a 4 m
0:9 wohoooooo :D
martindo25 pred 14 rokmi
Pozerám si pekne O2 reklamu a zrazu tu VIDEO ! :O :D
dugi22 pred 14 rokmi
klietka 4 ewer
elssqashoo pred 14 rokmi
čo ti mece ! :O
newmemberof pred 14 rokmi
Riziko povolania resp. zaluby
cistic007 pred 14 rokmi
Dobre mu tak, ma dodrziavat rychlost!!!
zitko pred 14 rokmi
Milujem rally aj keď sú tam také drsne nehody :D
pyrotechnici pred 14 rokmi
podla mna na rally sa ukazu pravy vodici nie ako na okruhoch
kwb pred 14 rokmi
Dakujem O2 za krasnu reklamu.....
walther pred 14 rokmi
dobre ze tam pri kraji nikto nestaal,by to asi zle dopadlo. . .
marek1213 pred 14 rokmi
masina za par mega na sracky.Boss ich urcite za to pochvali!!! :D :D
rebel1212 pred 14 rokmi
este ze su tie auta bezpecne .. keby tak vyletelo klasicke z vyroby tak by to inak dopadlo
pistik pred 14 rokmi
no asi si idem zagemblovat Colin Mcrae :)
jarik007 pred 14 rokmi
A takto sa milé deti stáva z vodiča polovodič... :)
jawa250 pred 14 rokmi
Ty koky
00rider00 pred 14 rokmi
dajte mi minusky, bo mi idu dobre komentare a mam vela karmy :D :D dakujem :D
davidguetta pred 14 rokmi
VEDELI STE ŽE : prvá umelá družica Sputnik 1 mala priemer 58 cm a hmotnosť 83 kg?
acatraz pred 14 rokmi
Zase nejaka baba hole cecky vytrcala
halamadrid1 pred 14 rokmi
fuuuu tak toto som videl len v dirt 3
angelo27 pred 14 rokmi
urcite sam neveril ze zije :D