Zaujímavý pohľad do sveta cyklistických poslíčkov, ktorý sa stal celosvetovým fenoménom. Lucas Brunello viac ako desať rokov jazdil v najväčších veľkomestách s tými najrýchlejšími kuriérmi.

Vytočený poslíčekAutor: tigrica32 274 videní

Keď má poslíček naponáhlo (Florida)Autor: vincentvega37 700 videní

Out Of SightAutor: janok547 videní

Cyklisti vs. losAutor: tigrica19 017 videní

Cyklisti v HolandskuAutor: tigrica13 825 videní

Metallica - The End Of The LineAutor: mark7 513 videní

Poslíček s pizzouAutor: lusir4 493 videní

Onedlho skutčnosťouAutor: pajky2 123 videní

Zaujímavé bicykleAutor: tigrica16 941 videní

Kuriér nemal svoj deň! (USA)Autor: bombarderis8 537 videní

Line rider - spiderman3Autor: adad584 098 videní

Audi A4 2.0 TDI S lineAutor: carssell6 037 videní

Cyklisti na cestáchAutor: tigrica3 025 videní
petro50 pred 14 rokmi
to bude akože film ? vysvetlite mi to :D
ckinimod pred 14 rokmi
Myslim, že ich môžeme volať : Dobrovoľný darcovia orgánov . A keď niekedy budete potrebovať pečen, obličku alebo štvrtku z pľúc, môžete si kľudne spomenúť na týchto bláznov.
ma182too pred 14 rokmi
fixed gear, sám to jazdím škoda že na Slovensku je zatial len zopár šialencov čo furtšlapú
palozo pred 14 rokmi
jazdí rovnako debilne ako ja ... niesom na to pyšný ale proste nemám rád kľudnú bicyklovačku
pucher pred 14 rokmi
Mne úplne stačilo vidieť, čo sa stáva poslíčkom vo filme-Vratné láhve ;):D
davidguetta pred 14 rokmi
VEDELI STE ŽE : V Tatrách sa nachádza okolo 175 plies?
axilih pred 14 rokmi
moje dva najvacsi sny ... zajazdit si na cinskom mure na KTMke a prejst s chopprom route66 ;)
kabar pred 14 rokmi
0:55 to zrkadlo *křup*
davidguetta pred 14 rokmi
Seruste chcem sa spytať....mate nejake ppči srandovne videa ? Ak hej dajte odkaz :D Diky :D :D
maggi pred 14 rokmi
To Grécko v 1:30 nemalo chybu :D
gideon pred 14 rokmi
Rád by som to robil :) aspoň by som do roboty vstával radšej
4evernever pred 14 rokmi
Radšej freeride po prírode
vlkpo pred 14 rokmi
museli liezť do 30 krajín aby tam zavadzali na križovatkách - trápne čo chceli ukázať
edison pred 14 rokmi
možno to vodiči nemaju radi ale ja taku šalenu jazdu pomedzi auta a vihinat sa ludom :D toto milujem ale v jednom kuse sa strieda prehadzovačka- brzda....
rjsk100 pred 14 rokmi
to co je nejaky novy sport?
iaan93 pred 14 rokmi
radšej čítať noviny ako hazardovať so svojím životom :)
nazgul pred 14 rokmi
1:51
nomura pred 14 rokmi
jazdia ako blazni :D vdaka bohu ze nie na autach :D
seego pred 14 rokmi
militantni cykloaktivisti... chcelo by to meeting a brainstroming s tatrou 815:-)) zial vodic by bol vzdy brany ako vinnik...
cesnak pred 14 rokmi
rýchlešie idú na bikoch ako tí srači na autach :D iba ničia atmosferu :D