Takto to dopadne keď sa človek ponáhľa a vôbec mu nevadí že ohrozuje ostatných na ceste.

Telefonovanie za volantom v praxi (mobil na riti)Autor: kahn18181810 072 videní

Vrchol ľudskej arogantnosti a blbosti za volantomAutor: sagamartin184 174 videní

Debil za volantomAutor: duri0841 845 videní

Somár a ocotAutor: bsacik6 514 videní

Žiguli, to je mašina!Autor: corvo184 539 videní

A brzda je kde?Autor: tigrica31 655 videní

Lada Vesta za 1 500 000 rubľov s volantom aAutor: angerfistt1 029 videní

Zadriftovali na Žigulíkoch (vysmiata Toyota)Autor: internetomsvetom4 543 videní

Keď ti deň pokazí jeden idiot za volantomAutor: tchoroid12 925 videní

Žena za volantom 2Autor: saviola194 609 videní

Prebudenie za volantomAutor: suky22 226 videní

Extra hlupaňa za volantomAutor: baltazarq70 801 videní

Bohatý a sprostýAutor: casper34 727 videní
bobalkinson pred 13 rokmi
dufam ze zomrel.ja mu to prajem
bobmaxko pred 14 rokmi
..bolo by sa dobre zamysliet kto kazdy tu koho ohrozuje....pokial dobre vidim tak plnu ciaru ma aj ten kto nataca to video.....
fuerto pred 14 rokmi
zobral trinástku kľúč trocha pošrúboval a išiel ďalej...stará dobrá žiguľa
svatoslav pred 14 rokmi
Dobře mu tak kreténovi!!! Doufám že nikoho nezranil jen sebe!!!
bazant pred 14 rokmi
ale tu hudbu prehnal to nech uz nikdy nepusti xDD
newmemberof pred 14 rokmi
Jazda kameramana tiez nebola zrovna koser :)
skynets pred 14 rokmi
Isiel pomaly !!! Mal tomu viac stupat na gaaaagor tak by mal istotu ze sa zabije!!!
nastyx pred 14 rokmi
prvýkrát vidím takto nabúranú ladu :D
godfele pred 14 rokmi
(ganja)
pucher pred 14 rokmi
:o:D U Žigule som takú rýchlosť nečakal :D
00rider00 pred 14 rokmi
Fake ..... ale ne, cem minusky pre 0 karmy :D
davidguetta pred 14 rokmi
VEDELI STE ŽE : Na smrteľnú otravu zdravého dospelého človeka s hmotnosťou okolo 60 kg muchotrávkou zelenou stačí zhruba 50 g huby v surovom stave?
mp3ska pred 14 rokmi
K0K0T K0K0T, A EŠTE RAZ K0K0T
juraj200m pred 14 rokmi
...preco nemachrovat ked mas na to faro? :D
lupko pred 14 rokmi
nobody touch...
makakstromovy pred 14 rokmi
sa doponáhlal :D
miromich pred 14 rokmi
ktory z tych dvoch je blbec ?
zeffo9 pred 14 rokmi
Viete ako sa hovorí pomaly ďalej zájdeš :) tak tunak to platilo 100%tne
zajosvk pred 14 rokmi
Magor ved vlhka vozovka a on toto robit siel ...
halamadrid1 pred 14 rokmi
najhoršie je, ze sa ponáhľa do krčmy :(