Chlapík išiel prevetrať svoju nadupanú motorku.

Nadupaná Audi s4Autor: rone30 155 videní

Nadupana Audi S4 600HP - Adrenaline Motorsport HDAutor: mrmarco9 172 videní

Chlap na motorkeAutor: kinlay8 541 videní

Nadupaná motokáraAutor: isors19 960 videní

Ruská nadupaná babičkaAutor: enigma35 718 videní

Ako si chlap ženu vyberalAutor: tegernako3962 068 videní

Chlap v pudinguAutor: antverti9 899 videní

Dosratý chlap v JednoteAutor: fler28927 129 videní

Chlap s klaksónomAutor: norocrz14 031 videní

Vietor a chlapAutor: koki11 559 videní

Nešťastný chlapAutor: sakic28 247 videní

Chlap posilňujeAutor: tigrica55 478 videní

Načo mi chlap?Autor: petiboy204 997 videní
jerry259 pred 13 rokmi a 10 m
a zase len klamu xD
ado2000monter pred 13 rokmi a 12 m
a za kameramanom krosa
bazant pred 14 rokmi
to čo za taligu ma xDD
edituska1 pred 14 rokmi
:D čakala som skôr nejakú super mašinku napr. Kawasaki ako toto :D
matkogala pred 14 rokmi
pobavilo :)
sspyrkoo pred 14 rokmi
Trapas :)
bossaa pred 14 rokmi
somar... cakam... a on zacne pedalovat... boze to su fakt dementi tito juzania :D
davidesko pred 14 rokmi
už hneď ako som videl cikana som vedel, že to bude bicykel
bahramji pred 14 rokmi
ty vole a ja kukam jak puk :D
zilko pred 14 rokmi
super video, uplne skvele to spravili chalani :)
potky159 pred 14 rokmi
ale aspon prilbu mal dobrú :D
noby pred 14 rokmi
moje hovno na hajzli lepšie vyzera ak ten cigan
pato05323 pred 14 rokmi
Mňa by len zaujímalo odkiaľ tú nadupanu motorku má :D :D
11josip11 pred 14 rokmi
jednoduchý nápad ktorý neskutočne pobaví :D
jumperhd pred 14 rokmi
:DDDDDD
fireace pred 14 rokmi
tak z toho nemužu:D
zeffo9 pred 14 rokmi
Kua ale ma dostal ten Cigoš :) ale išlo mu to na nej ale mu benzín došel :D tak musel bicyklovať
macinka pred 14 rokmi
:D:D:D
kadan pred 14 rokmi
:D:Dsilne video :Ddebil ach :D ja som myslel ze jaka cross-ka to bude a on Ukrajinu vytiahne :Dci co to je :D
mai0 pred 14 rokmi
hahahahahahahahahahahahahaha 1000 bodov :D