Preťahovanie silného traktora a BMW-čka. Čo myslíte kto vyhrá ?

BMW e39 520i 2001Autor: majo77992 449 videní

Prevrátený FendtAutor: 2peto230 369 videní

Suboj titanov,pretahovanieAutor: ahriman6 092 videní

Čech testuje traktor za 9 mega - Fendt 1046 varioAutor: bosstonmarsden96 164 videní

Zetor vs FendtAutor: lishiak14 430 videní

Fendt 939 orbaAutor: zivot16 074 videní

Audi A6 vs. traktorAutor: t0mas90 215 videní

Bmw 520iAutor: baworak540i2 237 videní

Mitsubishi EVO 8 vs traktorAutor: jures45 735 videní

Preťahovačka - Tank vs. TraktorAutor: fastmm62 522 videní

Traktory svetaAutor: vietnam49 303 videní

BMW - Super tuning 3Autor: chaotic9 709 videní

Fendt 936Autor: kanik9912 268 videní
fikojecocot pred 8 rokmi a 6 m
To BMW by ho nepotiahlo, ani keby mal len brzdu stlačenú na tom traktore.
doktorfister pred 9 rokmi a 6 m
Traktor nemá najmenší problém sa s tým autom rozbehnuť plnou rýchlosťou. Je to ešte lahšie ako keby mal zapriahnuty pluh
familyofcrime pred 10 rokmi a 5 m
A potom sa čuduj svetu prečo takmer všetky BMW sú zluntované. No presne kvôli takým to úbohým k*kotom ktorí tomu dávajú cez p*ču a potom to j*bnú na internet lebo nemajú na opravu. Dolámať mu nohy...
mrsoplik pred 12 rokmi a 1 m
Chuj jeden po*ebaný na tom bavoráku nohy by som mu polámal a dal ťahať ten traktor
martinpaluch pred 12 rokmi a 8 m
traktor sa nechal
galileo26 pred 13 rokmi a 1 m
bolo naivné si myslieť že to bmw by malo aspoň malú šancu :D :D
damn pred 13 rokmi a 3 m
Fakt rozum toto robiť s bmw keď má zadný náhon plus motor v predu :D nosense
zer0 pred 13 rokmi a 5 m
zabijaju BMW
pietro62xxx pred 13 rokmi a 5 m
ten už dosť ľahký zadok na BMW mu ešte nadľahčuje ten sklon lana :D a ajtak neni o čom :-)
dtatko pred 13 rokmi a 5 m
to je ale chuj na tom bramboráku :)
kawasakininja pred 13 rokmi a 6 m
traktor sa s ným iba hral :D :D
rocknrolla7 pred 14 rokmi
Milujem stare BMWčka...ale aj keby tam boli 5 take tak traktor sa snimi pohra na redukcii
rocknrolla7 pred 14 rokmi
Čo myslíte kto vyhrá ?...Are You Fucking Kidding Me ?
minos pred 14 rokmi
Dobre zahrané.
fericqo pred 14 rokmi
tem kreten v BMW nema srdce najracej by som mu ruky nohy zlamal takto to tocit na obmedzovac konia hlava normalne ma nasral ....
westcoast22 pred 14 rokmi
2.0L hej ta to kolko spatil
romanito pred 14 rokmi
no a kupit po nejakom takom idiotovi auto :D
sandeman pred 14 rokmi
No to jem mi super to BMW :D Ved ten traktor by ich za sebou potiahol mozno 4 :) A este by s nimi zemiaky vyoral
zenox pred 14 rokmi
neviem v akej je vybave ten fendt ale vaha nepusti...
tornado11 pred 14 rokmi
a teraz kto pôjde rýchlejšie po ceste.