Tak tak to sa porcuje Tuniak. Chlapík to vie a asi má dobre nabrúsený nôž.

Spracovanie zmrazeného tuniakaAutor: matouc13 832 videní

Ako naporcovať tuniakaAutor: janulqa13 181 videní

Ako získať 60 kilového tuniaka zadarmo (Malta)Autor: conan3 901 videní

Dal by som si poriadny steak z tuniaka!Autor: sviatoslavsenior19 539 videní

Je možné, že to bol jeho posledný tuniakAutor: tristan322 358 videní

Zabíjanie tuniaka modroplutvéhoAutor: henrich1867 598 videní

Fotka s tuniakomAutor: tigrica45 599 videní

Ako spracovať rýchlo rybu - ruský spôsobAutor: tozobor35 538 videní

Výroba noža z ryby! (Japonsko)Autor: bombarderis23 898 videní

Spracovanie rýb (Tokyo)Autor: henrich1864 390 videní

Švajčiarsky armádny nôžAutor: monsio3 019 videní

Ako dlho viete udržať dych?Autor: th0r26 988 videní

Sko spracovať prasací zadokAutor: tegernako3962 066 videní
pipoo pred 10 rokmi a 1 m
nadheerne zdrave masicko..ale velmi drahe
nepriatelstatu77 pred 10 rokmi a 8 m
mnam
marek7610 pred 11 rokmi a 1 m
https://www.youtube.com/watch?v=n_iHll3l1ls
issuething pred 12 rokmi a 1 m
5:26 na, toto hoď do tej krabice, kde je napísané: DO SLOVENSKÝCH KONZERIEV
mp5555 pred 12 rokmi a 3 m
pustili sa mi slinky :)
profesia pred 12 rokmi a 7 m
jak ju rozobral no mam dost ...sak ty sikmooky nemaju s nicim asi problem
suppo pred 13 rokmi a 10 m
to nie je tuniak...to je Calvo :D
mp5555 pred 14 rokmi
keď vidím to mäsko, prebúdza sa vo mne mäsožravec :)
zgoblin pred 14 rokmi
toto je tuniak.... a nie ta konzerva napchata zmesou co vynde z mixeru
tojevprdeli pred 14 rokmi
je to krásna ryba...
neo227 pred 14 rokmi
tam si chytia metroveho tuniaka a na Slovensku sme stastny ked mame 55 cm kapra :D
focalor pred 14 rokmi
v Mexiku sa tak navzájom porcujú členovia drogových kartelov...
spicujemta pred 14 rokmi
isabel :D idem si dat :D
matkogala pred 14 rokmi
mňamka :D
propiska pred 14 rokmi
Keby tušil ako dopadne, tak by asi nechcel byť CALVO....
milko pred 14 rokmi
tak ocividne chalanisko vie co robi.a mne zrobil zase chute na paradny peprovy steak [mr] z tuniaka,uz len zemiaciky a brokolica na bylinkovom masle..sakra,hned by som si dal.ci len cisto sushi so sojovou omackou a wasabi kremom..pisku uz mam zase hlad :D
wego21 pred 14 rokmi
Japonsky master chef predvadza svoj skill ako spravne urobit sushi :D
Dal by som si, ale take velke kusky neviem ci by som dokazal spracovat :P
urbanizer183 pred 14 rokmi
Zasnem kolko mesa ma ten tunak a akeho paradneho.
anchorage pred 14 rokmi
Všetci tu píšete že mňam, mňamky a podobne, ale ja keď sa na to pozerám tak se mi chce blejt..nechutne to vyzerá ale pritom to je také dobré :D zjem to ale nemožem vidieť ako sa stane z jedného tela veľa porcií :D fuj :D
v4v pred 14 rokmi
nadhera, to je mesko, mnam, uz len potret olivovoym olejom a hodit na gril