Keby bol takýto rýchlik aj u nás na Slovensku, neboli také dlhé rady...

Skvelá nachytávka v supermarketeAutor: noone4 307 videní

Chvíľku strpenia, predavač sa práveAutor: bosstonmarsden24 101 videní

Účet za plyn?Autor: fefefefe20 651 videní

Ako sa kradne pri samoobslužnej pokladni!Autor: zajacit34 694 videní

Predavač skolaboval, namiesto toho, aby muAutor: kobrick16 141 videní

Ako predavačka so zlodejom vybabrala (USA)Autor: glezgot30 360 videní

Rýchlik 602 Čingov vchádza a odchádza z TNAutor: persingacik4 953 videní

Ivan sa rozhodol oholiť, no bolo zatvorené.Autor: angerfistt1 627 videní

Rýchlik prechádza MelčicamiAutor: persingacik11 388 videní

Ruska Masa. Cast Masa a Kaša:)))Autor: serijoza48 186 videní

Tak ty tu už viac kradnúť nebudeš!Autor: zabozako53 234 videní

RýchlikAutor: suky33 914 videní

Prekvapený predavačAutor: noone12 314 videní
shedow1313 pred 2 rokmi a 11 m
neviem čo bere ale ja to chcem tiež XDD ale nie skandujem Chcem len toľko proste mu to páli je na to stavaný:) Ale zoberte si ze on ma aj ine veci na starosti musij aj to var dokladat popriapde AJ na WC a prestavku na obed
adahar pred 3 rokmi a 6 m
0:42 omg, looks like you chating :D
mito112 pred 13 rokmi a 11 m
jak si to užíva :D
semto pred 14 rokmi
Poznáme, absolvenstká prax, dohoda... každý mesiac na úrad, atď. Ale hlavná vec, že riadneho pracovníka chce každá firma/súkromník.
zolo441 pred 14 rokmi
takychto robotnikov by chcel mat kazdy hajzel podnikatel..aby nemusel platit na vela ludi,ale z toho jedneho zodrat i kozu a ked z toho bude mat zdrav. problemy,tak ruky prec odneho a len sa brania,ze to nie tu sa mu stalo kdezeee (seba si opisujem co ma napadlo z videa)
3d pred 14 rokmi
novy brigadnik , he
bazant pred 14 rokmi
ty vole den si dava piko kazdy den na rano do roboty urcite xDDD
ku8ec pred 14 rokmi
Heej po tej zelenine už by som to musel Sejvnút :D by som sa bál že mi to padne mén F5 F5
smithandrej pred 14 rokmi
By som ho toto chcel vidieť robiť v Tescu v piatok,keď je nátresk či by ho ruky neboleli..
furs06 pred 14 rokmi
ja by som sa ho bal a radsej by som siel do dlheho radu :D :D
aladarrr pred 14 rokmi
inštitucionalizovaný :)
tornado11 pred 14 rokmi
prečo má také divné pohyby
ecko8 pred 14 rokmi
Podľa mňa závislak na automatoch ... alebo na počítačových hrách :D
bossaa pred 14 rokmi
... uplatnil by sa ako sekretarka :D
rogue pred 14 rokmi
jak jbe stymi rukami :D
woofer pred 14 rokmi
Také treba do Lidlu :D
adam8641975320 pred 14 rokmi
totemu musia vymienať klávesnicu každý týždeň :D :D
norbes pred 14 rokmi
a raz sa pomyli, a uz mu trhaju dole z vyplaty :D
herko106 pred 14 rokmi
To ma iba nejaky tik ved z lavou rukouhadze aj ekd v nej nic nema iba tak vo vzduchu :D :D :D :D
mrnino pred 14 rokmi
mu musia meniť klávesnicu asi každý druhý deň:D