61. ročný Ola Akesson mal neuveriteľné šťastie. V momente keď si uľavoval v prírode ho skoro napadol medveď loviaci losa. Jeho žena všetko náhodou natočila na svoj iPad.

Diskrétne močenieAutor: palculienka2237 848 videní

Paródia na čúranie do vaneAutor: rudoarmejec746 220 videní

Močenie na verejnostiAutor: 12error11 117 videní

Bežný deň v NovokuznetskuAutor: angerfistt1 192 videní

Žiarska chata z 400mAutor: divas3 322 videní

Chata na Grúni 3. - Výlet Sviatočných TuristovAutor: ebe2 164 videní

Ruské verejné záchodyAutor: angerfistt1 359 videní

Čúranie na povel! (Weimarský stavač)Autor: lajkit29 964 videní

Neslusne dievcaAutor: chefenew22 012 videní

Močenie pri bazéneAutor: dodulik42 500 videní

Čúranie do vane remixAutor: 8kaka840 765 videní

Rus si potreboval uľaviťAutor: angerfistt1 257 videní

Baletka trosku inakAutor: chefenew10 291 videní
killer88 pred 14 rokmi
medveď si myslel že mu ponuka losa.
minos pred 14 rokmi
To je čo za formát videa? 2:3? Klasické 4:3 nie je taká roztiahnutá.
kajsi pred 14 rokmi
ja som tam nevidel ani útok, ani losa...ale inak fajn popis
ninja135 pred 14 rokmi
nemčina???
tornado11 pred 14 rokmi
a ten los je kde
davidoss2 pred 14 rokmi
ta žena vrči ako ked jawa nechce naštartovať :D
monikaadmon pred 14 rokmi
mne je smiene iba to ze preco zrovna chcela natacat ked jej chlap cikal
05reaper2828 pred 14 rokmi
chudák medved sa viac zlakol ako jej manžel , čo si ulavoval
dadiiiiik pred 14 rokmi
to co je za jazyk ....preboha..
kewesk8 pred 14 rokmi
chudak medved
obrik151 pred 14 rokmi
Ten medveď sa zľakol toho hlasu tej ženy :D s takou byť ženatý 50 rokov tak som K.O. :D :D :D :D
lowec81 pred 14 rokmi
viete ako sa sere na sibíri? dostanete tam dve palice. za jednu sa drzite v snehovej fujavice a druhou odhánate vlky čakajúce na potravu:D
1rudy1 pred 14 rokmi
klasika na svk dedinach ...odozenies 15-medvedov a potom sa vystis...
palozo pred 14 rokmi
normálka šťať na dvoje ..ňe? :D
zilko pred 14 rokmi
vy ste videli losa??? ja som macka videl ale losa veru nie :(
martin158 pred 14 rokmi
Myslím že by som sa len nečural pri tom ..
jeliik pred 14 rokmi
To si chcela natočiť manželovu smrť ?
3matko3 pred 14 rokmi
ete dun helvete .... to je jazyk ...
05reaper2828 pred 14 rokmi
odporúčam stíšte si reproduktory strašne som sa zlakol
ooivooo pred 14 rokmi
clovek sa mozeme ani slusne vystat