Ako aj názov píše, padať treba vedieť. nie vždy to pomáha..

Pády na bmxAutor: mordor56 075 videní

Levis Bmx pády 2009Autor: bmxforewer19 401 videní

Aj padať musíš vedieťAutor: ceculiak20 646 videní

BmxAutor: mareks13 981 videní

„Free Willy“ je jeden z najťažšíchAutor: vpiatoksapije10 485 videní

Trialové pádyAutor: tomas8818 901 videní

Skoky a pády z bicyklaAutor: katka39 011 videní

Triky bmxAutor: zdenkoha18 859 videní

Lipt. Hrádok bmxAutor: energii14 067 videní

Lukáš Vančo a jeho bmxAutor: noroz6 696 videní

BMX - Dave Bike DayAutor: mato19711 655 videní

Hromadná BMX-ová nehodaAutor: benyxxxxx13 211 videní

Jeho prvý análAutor: bambin0010 035 videní
texaco pred 14 rokmi
aj profesional sa musí dostať ku sláve pádmi :D
matkogala pred 14 rokmi
zadkopady :D
hrusiak pred 14 rokmi
prestal som to trochu sledovat, ktory Animal vysiel posledny ?
snug8 pred 14 rokmi
konene realne video, nielen tie hlupe ako sa to kazdemu podari..
pucher pred 14 rokmi
:) Ako inak sa to naučia???;)
joda52 pred 14 rokmi
keby si bali aspon tu posratu prilbu na hlavu!!!!!
gordon pred 14 rokmi
ja som spadol nespočetne krát ,ale nikdy tak ako som chcel :D
newmemberof pred 14 rokmi
Kto nevie padat neoplati sa mu ani vstat :) Kto v zivote neunesie porazky, nech sa ani neunuva zit :)
fiking pred 14 rokmi
..takto to viem aj ja:D
nezmo32 pred 14 rokmi
Ten oranžový :D Inak najlepší sú tí s dlhými vlasmi to sú fakt mudrci, kebyže sa mu zachytia vlasy do kolesa či reťaze (pri takom páde to nie je nemožné) tak by mal o zábavu postarané :)
nicolasgalas pred 14 rokmi
najlepší je street (aspoň pre mňa) :)
mariobross pred 14 rokmi
také fajné energické, nářez! :-) názov hudby by nebol?
peto3141 pred 14 rokmi
aspon vydite ako dlho trva nakrutit podareny trik :D aeste ku tomu 3 minutove video s dalsimi dobrymi trikmy :D
zeckoo pred 14 rokmi
Tie kvalitne bmx , tam poletuju a sa im nic nestane :D
Ale sam viem ze niekedy sa padu vyhnut neda :D Sam jazdim Dirt , ale to je uz o inom
fireace pred 14 rokmi
ti už asi nebudou mit děti:D
seko0408 pred 14 rokmi
ja som si myslel ze oni nikdy nepadaju, ked som kukal tie ich ostatne skvele videa
pyrotechnici pred 14 rokmi
no ja by som to neskusal bez suspenzora
barkas pred 14 rokmi
podaktorí aky vysmiati :D
chaotic pred 14 rokmi
vajcopady su najhorsie
popo5055 pred 14 rokmi
Jedna prehra ti nesmie pokaziť to čo chceš dosiahnuť !