Zlodejský gang sa snaží vykradnúť nakladiak idúci v noci po diaľnici.

Fast and Furious 5 - Fast Five (konečná scéna)Autor: h4cker28 597 videní

Fast and furious 1Autor: patrick760li7 842 videní

Fast Five - TrailerAutor: marihuana45617 982 videní

Rýchlo a zbesilo 4Autor: laci313126 902 videní

Rýchlo a zbesilo 7 TrailerAutor: jozo20115 816 videní

Rýchlo a zbesilo 7 (poľská paródia)Autor: patkooooo188 818 videní

Fast and Furious novy trailerAutor: spinavypoet6 090 videní

Rýchlo a zbesilo 7 End sceneAutor: gamecam66 479 videní

Všetky autá z Fast & Furious 4Autor: 00roderik0029 098 videní

The Fast and The Furious vs. Rob Zombie - DemonAutor: skulldozer19 538 videní

Tachometer z chystaného Fast & FuriousAutor: tegernako3961 798 videní

110 búračiek z filmov Rýchlo a zbesiloAutor: l3bron18 386 videní

Nevesta chcela svadbu v štýle Fast & FuriousAutor: demonoid12 659 videní
zyzz007 pred 11 rokmi a 2 m
Scénka vyzerá veľmi dobre. Dobrá akcia, ale nedokončená. Nieže by som im držal palce (ale celkom šikovný kaskadéri), ale film je film, no toto realita (podľa všetkého)
Popravde som čakal reakciu vodiča nákl. auta že by z ničoho nič zabrzdil :D
wallcorf pred 13 rokmi a 8 m
Tusim im sklapla huba na prazdno. Vyzera to tak, ze ani hovno tam nemau nalozene, bo keby ano, aj na to by sa rumuni ulakomili :-)
tomas6277 pred 14 rokmi
snažili sa ušetriť benzín ako v tom pokuse boričov mýtov :D
daro pred 14 rokmi
dosiel by im benzin :D
matkogala pred 14 rokmi
chlapom treba poriadnu robotu a ne koko*iny :D
ochranca pred 14 rokmi
by stačilo pribrzdiť
pucher pred 14 rokmi
To nechceli vykradnúť!!! Len mu na zadné dvere prstom do prachu napísali-UMY MA !!! ;):D
esso pred 14 rokmi
no mne to pripada ze mu tam skor nieco este dohodili :D
ppp13 pred 14 rokmi
ja by som im pomohol nastupiť , poriadne by som zaflekoval.
mytx pred 14 rokmi
hmm a predpokladam ze jedine ich dacia duster to dokazala... :D
delacroix pred 14 rokmi
Užovka 11
mikooo pred 14 rokmi
není to nahodou Kobra 11? tam taketo zákroky robia často :D :D
jotrix pred 14 rokmi
podla suradnic je to japonsko..ale dobre no.. Rumuni ? Taku technologiu na cestach ?
Zato ze niekto napisal Politia Romana ?
romanito pred 14 rokmi
pacilo by sa mi, keby sa vodic nakladiaku chcel vyhnut nejakej diere alebo by obehoval niekoho :D
sarky16 pred 14 rokmi
to co im tam iba vyvetrali?
martin321 pred 14 rokmi
politia romana :D :D
wer77 pred 14 rokmi
Práve teraz to dávali v televíznych pod názvom krádež počas jazdy.
vojacik9 pred 14 rokmi
to bol Lord Dracula :D :D
jemitojedno pred 14 rokmi
to je ohladuplnosť ešte ti aj dvere zavrú
2xmartin pred 14 rokmi
joooj to by bolo kebyže šofér dodavky ich zbadá a prudko zabrzdí :D