Chlapci sa trochu pobavili na motorkárovi.

Tlaková skúška výfuku (Rusko)Autor: top12157 853 videní

Ahoj, fajčíš? Nie?Autor: cvok1234260 636 videní

Čo tam po emisiáchAutor: sagamartin6 786 videní

Americký dieselAutor: tigrica81 081 videní

Dymová kamufláž nákladného autaAutor: juro330022 351 videní

Ford Mustang s dieselovým motorom s troma turbamiAutor: tommygun52 186 videní

Troška viacej dymu...Autor: fastmm22 457 videní

Triky s dymom - medúzaAutor: ceculiak37 571 videní

Jej talent - dym z očíAutor: krapula17 281 videní

Keď naftové motory umierajúAutor: sagamartin62 438 videní

Kruhy z dymuAutor: foprint24 704 videní

Príjemný spánok!Autor: lajkit30 193 videní

Dymí ako Titanic (klasiky slovenského internetu)Autor: sklegendy10 022 videní
marecek007 pred 14 rokmi
To aj preslo cez emisnu??? :D
pucher pred 14 rokmi
Hmmm,....nič moc.
p4like pred 14 rokmi
No našu Áviu neprekoná :D
dye pred 14 rokmi
Byť ja ten motorkár.. spravili by to raz .. možno by som sa zasmial druhy krat by som sa nasral treti už ho vytahujem na tom semafore z auta a kopem do hlavy :)
stompinjackflash pred 14 rokmi
Úžastné video,debili nemajú čo robiť,no žasnem...Len dve veci sú nekonečné vesmír a ludská hlúposť ,len tým vesmírom som si neni istý Albert Einstein
mjrmalder pred 14 rokmi
a kvoli takymto debilom v amerike, my musíme znižovať emisie a zavádzať stále prísnešie podminky, zatial čo oni na to zvysoka serú
shark1998 pred 14 rokmi
Auto šetrné vôči životnému prostrediu :D :D :D nie nie som greenpeasak :D :D :D
axilih pred 14 rokmi
najvacsia prdel by bola keby dalsie video o motorkarovi a chalanoch v jeepe malo nazov NESER KOHO NEPOZNAS ;)
stuky1986 pred 14 rokmi
fuj tieto hnusné diesle by som zakázal , hrozné niečo a hlavne v dnešnej sobe majú chlapci v oblube upravovať dieslove motory koli tomu aby mali viac koní a mohli to na rovnej ceste natrieť nejakej škodovke
wl4do pred 14 rokmi
ako hovoria diesláci: no smoke, no fun :)
mrsoplik pred 14 rokmi
Ale to turbo riadne piští...
pantherito pred 14 rokmi
možno mu to vonia :D
addams996 pred 14 rokmi
strasne smiesne...
martin321 pred 14 rokmi
ktovie co si ten chlap mysli :D:D
newmemberof pred 14 rokmi
Len raz by to skusili :)
jures pred 14 rokmi
však čo.. údené vydrží dlhšie :D
1rudy1 pred 14 rokmi
Naco ide stale za tim autom?
smejo pred 14 rokmi
keby je to Rusko, už je bitka :D
dugi22 pred 14 rokmi
ECO DRIVE :D
yoshin pred 14 rokmi
mohol im aspon vynadať :D