Hasiči, tak ako aj záchranári si podľa mňa zaslúžia rešpekt. V tomto prípade zachránili na začiatku rozčúlenému majiteľovi jeho dvoch miláčikov. Pridusených psíkov sa im podarilo za pomoci kyslíkovej masky oživiť.

A mývali sú zachráneníAutor: kalatrava13 647 videní

Polícia vs. hasiči a záchranariAutor: kinlay31 767 videní

Zachránený havkoAutor: trejo3122 236 videní

HASIČI - Novodobí hrdinoviaAutor: jaso478 699 videní

Psíka zachránili na mori po 22 dňoch poAutor: vabene46 791 videní

Počas hasenia požiaru vybuchol dym (New York)Autor: avokado18 820 videní

Uviaznutú srnu na ľade síce zachránili, noAutor: uhorkac10 428 videní

Dym z ucha?Autor: asman20 653 videní

Profesionalita horských a leteckýchAutor: dang9017 515 videní

Skutoční hrdinovia, ktorí riskujú svojAutor: eennee11 523 videní

Jej talent - dym z očíAutor: krapula17 283 videní

Je čas uhasiť to tu! (Kalifornia)Autor: daturametel36 740 videní

Psíkovia na futbaleAutor: tigrica15 067 videní
galileo26 pred 10 rokmi a 9 m
ta čo negře? prihoreli ti psy ? :D
mailo1 pred 12 rokmi a 1 m
Sú úžasný :) nechápem to, keď futbalista dostáva 100x viac než hasič. Hasiči sú pravý hrdinovia.
231089 pred 12 rokmi a 7 m
cawte ja som hasic a mam po 12tich odsluzenych rokoch plat cca 630 eur nastupny plat hasica je cca 500 eur....ludia si myslia ze berieme neviem ake platy ....kazdy vidi len vysluhove dôchodky ale to ze malo ktorý hasic sa dožije 60 rokov to nevidi nikto (je to asi kôli stresu v praci) .... to vsetko co mame moznost vidiet pri zasahoch by som neprial asi nikomu nehovoriac o risku so životom ...hasici maju v zakone ze nemozu strajkovat....ja sa tu nestazujem len informujem ludi ktorí su uplne mimo ja som na svoju pracu hrdy
eetniss pred 12 rokmi a 9 m
Tak by to malo byt,zachranovat vsetky životy!!!
vikuliatko pred 12 rokmi a 11 m
Chudáci :( ale aspoň že ich zachránili :)
kacena93 pred 13 rokmi
Mojinkovia krasny :)
hsgid pred 13 rokmi
jeden lepsi nez ten druhy :)
jurif1 pred 13 rokmi
Je až neskutočné,kolký ludia si tu kuknú komenty a napíšu v podstate to isté inými slovami-napr. to porovnanie platov s policajtmy,celebritami a fotbalistami....
habibi pred 13 rokmi
..Hasici maju dobry pocit z kazdeho zachraneneho zivota..v tej chvili ..asi velmi nepremyslaju..ci clovek..ci zviera..robia si svoju pracu..v plnom nasadeni..zodpovedne
111kubo pred 13 rokmi
ked zachrania dvoch psov tak su to hned hrdinovia ale nad tym ze lekari denno denne zachranuju ludske zivoty sa nikto ani len nepozastavi
tark pred 13 rokmi
Je to krásné :-)
paraslyporepelin pred 13 rokmi
na druhej strane-pes je viac ako cigáň,tak prečo nie....?
saro93 pred 13 rokmi
hasiči si zaslužia platy poslancov
juzygnixx pred 13 rokmi
preco ma kazda americka nIGGA pitbula alebo staforda ? :D :D :D
majinko1989 pred 13 rokmi
mam krajsi den !!!!!!! :)
analnyhnis pred 13 rokmi
nmo čo ma ignoruješ? Bojíš sa debaty somnou? :D
renderkot pred 13 rokmi
Ludia co pisete ze by mali hasici zarabat viac ako nejake hviezdy mate pravdu.. Ale bohuzial svet je nasteveny trochu inak.. Hviezdy, politici atd, zarabaju na mase ludi, ktora trebars plati dane, alebo pride na koncert a hasici ziju z toho zbytku, co im politici nechaju.. Ako je to velmi strucne ale tak to je
jorg pred 13 rokmi
majitel je trochu od sadze
majenka7 pred 13 rokmi
ale tomu panovi by som nie jednu ale hned aj 100 natiahla cez tu pripecenu papulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ludom chyba coraz viac pokory a jemu by som pozicala aj tu svoju.. drzy a arogantny, hlavne ze podaval ruku!
marfiacka pred 13 rokmi
Podľa mňa by si práve oni zaslúžili ministerské platy a niekedy aj viac úcty...