Nie je to klasické pivo ale ide o americké tzv. "root beer" - pivo z koreňov stromu Sassafras albidum. V Amerike sa predáva v dvoch verziách a to s alkoholom a bez alkoholu. Je veľmi sladké a s našim klasickým pivom nemá nič spoločné, asi len to, že obsahuje CO2.

Beer Beer BeerAutor: sancrosanct8 862 videní

Czech beer - České pivoAutor: akiru7 276 videní

Pure Blonde Beer - reklama na pivoAutor: funhouse4 599 videní

Loptička do pivaAutor: avokado20 883 videní

Grimasy 2Autor: dany222bd51 483 videní

Root - HřbitovAutor: leviathan5 956 videní

Keď ti niekto buchne do pivaAutor: rudy11123 512 videní

Pozrieš - nezaspíšAutor: copersvk6 396 videní

Ako nakupovať pivo tak, aby ťa neseklo v boku?Autor: loktibrada13 716 videní

KYSLÉ!Autor: pejoke17 737 videní

Sapporo BeerAutor: tigrica7 335 videní

Keď zostane pivo v pohári 2 mesiaceAutor: vycapnik42 560 videní

Keď deti vystrúhajú nejakú zábavnú grimasuAutor: buchnad6 471 videní
majkazgurunu pred 6 rokmi a 5 m
roky som nevidela krajse videjko ))
fanix pred 14 rokmi
zaber o par rokov, chlapec lezi pod stolom s flasou whiskey :D
matkogala pred 14 rokmi
....a tak sa to všetko začalo! :D
bibipo pred 14 rokmi
Veď Východnar :D
delacroix pred 14 rokmi
jeden glg a ma decko dost , proste nova metoda jak skor decko zaspi ....
snouwayt pred 14 rokmi
fuj ja sa nemožem pozerať na decko ked ma take brudne usta :D
skaryn pred 14 rokmi
Nech si ho tam nechajú.Naše zlaté by som nemenil...
sifo44 pred 14 rokmi
V amerike volajú pivo aj moč ak obsahuje CO2 ... :D
kelevra pred 14 rokmi
korene zo Slovenska :D
kiso pred 14 rokmi
ked pridem z roboty domov a v chladnicke uvidim pivo tak sa radujem jak on :D
winner pred 14 rokmi
ten to s flašou dotiahne ďaleko :D .. sa teší viac ako moji kamoši keď sa vrátim z nákupu :D
andypk pred 14 rokmi
to mi pripomenulo jeden fakt...najdlhšia túra je vždy do krčmi :D
pistik pred 14 rokmi
kedy bude posledne ? :D
lowec81 pred 14 rokmi
čo sa za mlada naučíš na starobu hoc bys našiel :D
miskomaster pred 14 rokmi
Ide si tučna žena po chodniku a nahlas si zadudre: Keby som bola jahôdka
A policajt oproti: TO BY BOLO DŽEMU :DD
angel4444 pred 14 rokmi
joj ale je zlaty:)
stu4rt pred 14 rokmi
to bude pijak :D
detonator789 pred 14 rokmi
a takto nevinne to vsetko zacina :D
pucher pred 14 rokmi
No,....a to ešte neokoštoval ten dievčenský poklad ;):D
dtatko pred 14 rokmi
a takto vznika alkoholik :)