Chlapci zo SWAT zažili trochu "vzrúšo". Tlaková vlna sa šírila opačným smerom, ako sa pôvodne plánovalo.

SWAT nehodaAutor: etan34 029 videní

Pomýlené adresy zásahovky SWATAutor: roubbbi27 146 videní

GTA V - SWATAutor: kmotrik3 930 videní

SWAT SniperAutor: matho1116 542 videní

Nálož na dne jazeraAutor: jolaus43 729 videní

Výcvik ukrajinských vojakov neprebieha vždyAutor: jano7716 944 videní

Čínska zásahovkaAutor: benyxxxxx23 292 videní

Swat silence eeeAutor: erikkkiller2 825 videní

S.W.A.T. nachytávkaAutor: benyxxxxx27 941 videní

Výbuch granátu spomaleneAutor: bond42 281 videní

Bomba pod automAutor: sonyerikk28 337 videní

Poriadny kus ohňostroja (reťazová nálož)Autor: mymo30 259 videní

Prvý Anglický nukleárny testAutor: nevada4 630 videní
lluuccoo pred 14 rokmi
lol :D
matkogala pred 14 rokmi
...kto zhasol? :D
ac pred 14 rokmi
to je celá Amerika
qlpa pred 14 rokmi
To bych chtel vědet, kde soudruzi z NDR udelali chybu.:D
jawa250 pred 14 rokmi
to nebola chyba, ale dobré dvere, všetko odrazili, celý tlak
walther pred 14 rokmi
chybicka se vloudila :D
stevo512 pred 14 rokmi
vidim že ten čo to komentoval tak sa do toho rozumel :D :D že SWAT ... :D lol
angelo27 pred 14 rokmi
OMG co nehrali Call of Duty :DDDD
darro pred 14 rokmi
:D chodba v p.ci a zlocinec sa za kukatkom mohol poštat od smiechu... :D
mrpric3 pred 14 rokmi
ako mozes napisat SWAT, ked ma na chrbte STATE POLICE :D
andypk pred 14 rokmi
toto sice neni SWAT ale pobavilo ma to pekne :D
fightero pred 14 rokmi
PROFESIONALI :D (na jojke) :D
masterrace pred 14 rokmi
sirila sa spravnym smerom ta tlakova vlna. ta ide vzdy do vsetkych stran. to ze opadal polystiren zo stropu im nijako neublizilo. keby to bol ostry zakrom, nebol by to pre nich problem
banan40 pred 14 rokmi
Moment prekvapenia vysiel :D teroristi by sa s nich smiali a oto im slo :D
b00st3r pred 14 rokmi
jedným slovom: proste profesionáli :D
pucher pred 14 rokmi
To bola skôr zle umiestnená zásahovka :D
bocan135mod pred 14 rokmi
a budiš CMA!!!!! :D :D :D
newmemberof pred 14 rokmi
Happy new year :) Ale aspon to beru s humorom :)
pups pred 14 rokmi
Uz im nestaci baranidlo... :D
mikooo pred 14 rokmi
nebyt hlasu myslel by som si že sú to slováci :D
P.S. zdá sa mi že už to tu raz je, ale neva aspoň pobaví :D :D