Zásahovka a zle umiestnená nálož

zobraziť viac ↓
atari 20 018 videní

Chlapci zo SWAT zažili trochu "vzrúšo". Tlaková vlna sa šírila opačným smerom, ako sa pôvodne plánovalo.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 13.6.2012 12:19
  • Páči sa: 98% (44 hlasov)
  • Obľúbené: 21
  • Komentárov: 94
  • Dľžka: 0:45
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: swat, zásahovka, fail, granát, nálož, dvere, výbuch
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (94)
zobraziť viac ↓
  • lluuccoo pred 14 rokmi
    lol :D

  • matkogala pred 14 rokmi
    ...kto zhasol? :D

  • ac pred 14 rokmi
    to je celá Amerika

  • qlpa pred 14 rokmi
    To bych chtel vědet, kde soudruzi z NDR udelali chybu.:D

  • jawa250 pred 14 rokmi
    to nebola chyba, ale dobré dvere, všetko odrazili, celý tlak

  • walther pred 14 rokmi
    chybicka se vloudila :D

  • stevo512 pred 14 rokmi
    vidim že ten čo to komentoval tak sa do toho rozumel :D :D že SWAT ... :D lol

  • angelo27 pred 14 rokmi
    OMG co nehrali Call of Duty :DDDD

  • darro pred 14 rokmi
    :D chodba v p.ci a zlocinec sa za kukatkom mohol poštat od smiechu... :D

  • mrpric3 pred 14 rokmi
    ako mozes napisat SWAT, ked ma na chrbte STATE POLICE :D

  • andypk pred 14 rokmi
    toto sice neni SWAT ale pobavilo ma to pekne :D

  • fightero pred 14 rokmi
    PROFESIONALI :D (na jojke) :D

  • masterrace pred 14 rokmi
    sirila sa spravnym smerom ta tlakova vlna. ta ide vzdy do vsetkych stran. to ze opadal polystiren zo stropu im nijako neublizilo. keby to bol ostry zakrom, nebol by to pre nich problem

  • banan40 pred 14 rokmi
    Moment prekvapenia vysiel :D teroristi by sa s nich smiali a oto im slo :D

  • b00st3r pred 14 rokmi
    jedným slovom: proste profesionáli :D

  • pucher pred 14 rokmi
    To bola skôr zle umiestnená zásahovka :D

  • bocan135mod pred 14 rokmi
    a budiš CMA!!!!! :D :D :D

  • newmemberof pred 14 rokmi
    Happy new year :) Ale aspon to beru s humorom :)

  • pups pred 14 rokmi
    Uz im nestaci baranidlo... :D

  • mikooo pred 14 rokmi
    nebyt hlasu myslel by som si že sú to slováci :D P.S. zdá sa mi že už to tu raz je, ale neva aspoň pobaví :D :D