Odporná reklama vám možno zaženie chuť na cigaretku. V USA sa už nemôžu predávať cigarety s príchuťou, aj tak sa však naďalej predávajú ostatné tabakové výrobky s vyše 45 príchuťami.

Pľúca fajčiara vs. pľúca nefajčiaraAutor: jozef24096 678 videní

Zdravé pľúca vs. pľúca fajčiaraAutor: th0r133 816 videní

Pozrite sa ako reagujú pľúca na cigaretový dymAutor: dominogator22 269 videní

Fajčenie zabíjaAutor: jolaus39 224 videní

L&M Cigarety Reklama #1 (1962)Autor: genetix6 782 videní

L&M Cigarety Reklama #4 (1967)Autor: genetix6 222 videní

Fajčenie zabíja (Rusko)Autor: vycapnik77 389 videní

L&M Cigarety Reklama #2 (1966)Autor: genetix3 826 videní

L&M Cigarety Reklama #3 (1966)Autor: genetix10 935 videní

Marlboro Cigarety Reklama (1955)Autor: genetix14 496 videní

Ako pôsobí v mozgu tabakAutor: dynamix42332 305 videní

Cigaretku môžeš dofajčiť vonka (Rusko)Autor: paruman32 089 videní

Vyfajčí za vás všetky cigarety!Autor: uschiglas19 542 videní
blacksabbath pred 12 rokmi a 8 m
chudaci deti,mali tu smolu ze nevedeli kedy prestat a to je pri tabaku najdolezitejsia vec,poznat hranice
oujeee pred 13 rokmi a 4 m
Ešte Nejaký další závislák,čo sa tu vyrozpráva zo svojej závislosti?:-DPozerám že je vás tu vela v skupine:-DNo šup šup,vydajte to zo seba,ulaví sa vám:-)))
kerberos pred 13 rokmi a 4 m
bimbasov nefajčím, iba cigarety :D
monikaadmon pred 13 rokmi a 9 m
neuverite ale ked som prvy krat videla toto video tak som prestala fajcit uz nefajcim 3 mesiace, je to divne ale videla som vselico a nic ... a tato reklama ma vela point len treba ju pochopit
easylambda pred 13 rokmi a 10 m
Ja fajčím, ale len prírodu. :)
misos3 pred 13 rokmi a 11 m
ja fajcim len ked pijem
durkeeez pred 14 rokmi
ja som nafajčiar a je mi uplne jedno či nekto vedla mna fajci, dym mi nevadi... Som preto divný? :(
mischino19 pred 14 rokmi
ja nefajčím nepijem a športujem:) som na seba pyšní... kamaráti všetci fajčia pijú cítim sa prinich ako originál:)... mám kamarátka ktorý nefajčil a ked mal dievča tak jej zakazoval fajčiť a neznášal to tak ako ja... začal si s novou partiou a teraz fajčí doradu... je to sku*vená náviková chujovina...
kely007 pred 14 rokmi
asi mesiac co som s tym sekol, dufam ze uz nastalo
certovknaz pred 14 rokmi
Som stastny,ze 12 rokov nefajcim!!Cigareta je total blbost!!Smrdis ako odpadkovy kos,minas peniaze,nicis si zdravie,otravujes nefajciarov...Ale je to kazdeho osobna vec ako nalozi so svojim zdravim
pietros pred 14 rokmi
aspon že su veselý no
megabyte23 pred 14 rokmi
tak vám poviem prestať fajčiť je tak jednoduché.. tak napríklad ja som prestal už 5x..
angel4444 pred 14 rokmi
nikdy som nefajcila ale chute mam:)
zemiak pred 14 rokmi
dem si ja rauchnout :D
halamadrid1 pred 14 rokmi
nefajčím, v minulosti som si pár zapálil ved kto nie ale už nikdy nebudem to viem...
anfe pred 14 rokmi
fajčil som, fajčím a asi aj budem do prdele :( ale vobec na to hrdý niesom
prosvk pred 14 rokmi
Ok, zapálim si keď pijeme max jedna :) aj to je raz do mesiaca .. (Ale pijeme častejšie)
neviemneviem pred 14 rokmi
Sorry,ale podla mna fajcia len slabsie povahy.
pucher pred 14 rokmi
No,...to mi pripomína, že mám naozaj chuť ;):D
lado77 pred 14 rokmi
neviem si predstavit rannú kávičku bez cigaretky.....