Taká hračka ako Patrol sa dá využiť aj praktickejšie ako sa s nim len niekde po krkahájoch v lese zliepať.

Zapadnutý Nissan Patrol a menší problémAutor: tawaress161 648 videní

Našlapaný Nissan PatrolAutor: sparco52828 573 videní

NISSAN PATROL GRAutor: pipson21 940 videní

V protismere zapadol v snehuAutor: paruman30 725 videní

Patrol s motorom SkylineAutor: noone7 275 videní

Nissan patrol grAutor: janjan11114 776 videní

Daihatsu Rocky Nissan PatrolAutor: pipson9 174 videní

Nissan Patrol Daihatsu RockyAutor: pipson6 920 videní

Zapadnutý nervák v JeepeAutor: godzilla55 533 videní

Nissan s tromi nápravamiAutor: ortel125 736 videní

Offroad - Pajero Wrangler PatrolAutor: vinyltronic13 921 videní

Zapadnutý traktorAutor: tominolol42 381 videní

4x4 offroad s Nissan Patrol GR Y60/Y61Autor: jeepwrangler78 319 videní
peter666 pred 10 rokmi a 4 m
kamion sama nadhera len čo je pravda :D :D :D
amg pred 11 rokmi a 8 m
keby nepoužil bungee lano tak ho nevytiahne. za druhé kamión bol low-deck čiže to je prvý mínus, za druhé kamion bol na 183% prázdny lebo plný by nevytiahol ani zo štyrmi patrolmi. ( osobné skúsenosti - poľadovica, sneh, a zapadol som na firme 28 ton na palube. Volali sme buldozer aby ma vytiahol, lebo ani traktor báger nevládal, nemal by šancu.
marek1213 pred 12 rokmi a 1 m
mal ho skusit vytiahnut na tyci :D
peposcania pred 13 rokmi a 1 m
ako inač,polsky kierowca v kabine DD,,
ahriman pred 13 rokmi a 8 m
dzignuty na hlavu ten z patrolom,na rozbeh ho tahal,keby mu tam neco sa odlomilo ta by som sa ani necudoval
patobongo36 pred 13 rokmi a 9 m
aha japonec :D best :D
freedom06 pred 14 rokmi
Niektorí tu ani netusia na co je NISSAN PATROL GR ked tu pisu take .... este asi nikto nevidel offroad vyjazd alebo nieco podobne ze!!!!
rebel1212 pred 14 rokmi
super auticko
novytaxik pred 14 rokmi
...kamion alias hello kitty... :D
novytaxik pred 14 rokmi
...stara dobra klasica...
mrmarco pred 14 rokmi
v polsku maju zase na take tahanie stare audi s quattrom :D
marsal92 pred 14 rokmi
:D masaker !!! :D koľkokrát majú posýpače problém vytiahnúť svojích kolegov z hroble :D parochńu dole !! :D
igor21 pred 14 rokmi
a ja som roztiahol s fiatkou celu vlakovu supravu :D
matkogala pred 14 rokmi
...Kto je pán? ON je pán :)
lowec81 pred 14 rokmi
fuj či odporná ružová kabína
abrods pred 14 rokmi
Raz som vydel ako UNC-cko vytahovalo zo zaveja plne nalozeny kamion takze toto ma moc neprekvapuje :D
milko pred 14 rokmi
no tak vam poviem,ze taka hracka aj nieco stoji :D
bastardxxx pred 14 rokmi
zaskočila ma výdrž toho lana ... to asi nebude taký špagát ako mám ja vo swifte :D
xerxesxi pred 14 rokmi
peknéeeeeeeeeeee som necakal.. páni to má aku váhu to auticko? ale kamion bol najskor prázdny..predpokladam.
pucher pred 14 rokmi
V pohode :) Ja som raz s GAZ-om rozťahoval Liazku a podarilo sa :D