Stretnutie majiteľov vozidiel Rolls-Royce Phantom na ulici Dubai Street v japonskom Tokiu. Cena jedného takéhoto zlatíčka je 300 000 €.

Rolls Royce Black PhantomAutor: jackasssk18 496 videní

Rolls Royce Phantom CoupéAutor: jolaus20 296 videní

Nový Rolls - Royce Phantom 8Autor: monssi4 514 videní

V jednej ruskej garážiAutor: muerte37 889 videní

Čo s takým Rolls Royce Phantom za 500 tis. USD?Autor: baltazarq28 592 videní

S Rolls-Royceom po záhrade?!Autor: kubomx55 115 videní

Jedinečný Rolls-Royce PhantomAutor: 00parast0025 511 videní

Rolls-Royce Phantom II z roku 1936 vo výnimočneAutor: eennee12 199 videní

Ako sa to robi - Rolls Royce PhantomAutor: downtownchild22 399 videní

Africký podnikateľ si objednal Rolls-Royce,Autor: uhorkac15 600 videní

Ako hladko beží motor auta Rolls Royce Phantom?Autor: buchnad60 875 videní

Rolls-Royce 103EX KonceptAutor: maschinero28 757 videní

Rolls Royce z KazachstanuAutor: biker610i30 957 videní
bobakznosa pred 5 rokmi a 4 m
pre Fica drobné
mrsoplik pred 8 rokmi a 6 m
Phantom je pekné auto ale z týchto nieje pekný ani jeden!
clovek113 pred 9 rokmi a 10 m
Zraz ako na hodoch vo Vyštuku
profitlucent pred 10 rokmi
to nieje auto ktore chces soferovat ale auto v ktorom sa chces viest :D
matkozuzka pred 11 rokmi a 2 m
tak clovek vyhodi 300000€ chce si kupit auto aby bol ,,jedinecny,, a pride do tokia a tam to ma kazdy druhy sikmooky predavac botasiek???? to by ma na ich mieste nasralo :D:D mat tolko prachov tak si dam spravit nieco vlastne na zakazku dpc aj z bazenom a sprchov
marvel pred 11 rokmi a 8 m
tvl to je delo :)
palis600 pred 13 rokmi a 8 m
mňa na to fascinuje tá soška z bieleho zlata :D keby som taku mal už som bohatý :D
jeepwrangler pred 14 rokmi
radšej Rolls-Royce Ghost
luckyno1 pred 14 rokmi
Nevidim na tychto autach nic pekne.....
rasputin226 pred 14 rokmi
a japonec nedovidi na konec palubovky nie to este na predok auta :D
ericsson1969 pred 14 rokmi
Bez Roberta Geissena to nie ja ta prava party :D
kocifajpato pred 14 rokmi
moje auto je v telke Jupíííííí! :D
kakobikes pred 14 rokmi
takýto papaláši by si mali pozrieť modre z neba
matkogala pred 14 rokmi
...že bol ten cabriolet najzaujimavejší? :)
bmwslav pred 14 rokmi
nejak ma to auto nevzrusuje..neviem preco. Ak by som chcel auto za 300 000 volil by som nieco ine.
diceros pred 14 rokmi
Tam asi malujú čiary na cesty raz týždenne. A nový asfalt ťahajú raz do mesiaca. =D Nezávidím autá, ale cesty. =)
sziko pred 14 rokmi
aha kríza...:-)
osa pred 14 rokmi
Ale krásne sú :)
osa pred 14 rokmi
Ako za facku :( :D
tomilee pred 14 rokmi
krása :)