Originálny nápad na prerobenie songu Poker Face od Lady Gagy.

Lady Gaga - Poker FaceAutor: neller9 886 videní

Lady Gaga - Poker Face(MTV VERSION HD)Autor: mtvtelevizion85 videní

Lady GaGa - Poker FaceAutor: kohb42 305 videní

Lady buggy - joker faceAutor: marha1113 683 videní

Tancujúci dedko na Lady Gaga - Poker FaceAutor: mato19834 891 videní

Lady Gaga - Poker Face - Parody ("Outer Space")Autor: chaotic13 844 videní

Lady Gaga - Poker Face (Official Video)Autor: janok51 652 videní

Lady GaGa - Poker Face (klavír)Autor: buro16111 504 videní

Poker Face v podaní hudobníka Matty-ho GAutor: dvd27 146 videní

Homer Simpson - Homer Face (CZECH)Autor: genetix11 057 videní

Lady Gaga - Poker Face (Chipmunk Version)Autor: laila83 619 videní

Hurra Torpedo - Poker FaceAutor: dreamlight18 162 videní

Lady Gaga - Just DanceAutor: buchnad29 378 videní
torbik pred 14 rokmi
nechceteju este jedneho partaka do partie ? budem buchat po bandaske :D
santoneyo pred 14 rokmi
refren je podarený ... božíííí
rebel1212 pred 14 rokmi
teple trio
mytx pred 14 rokmi
tito hudobnici nahravaju songy az na dalsi den pretoze ten predchadzajuci ladili svoje nastroje :D
martinuzz pred 14 rokmi
mohl by robiť viac pesničiek..:D
kocifajpato pred 14 rokmi
t1o1m2 SI ZABIL !!!!!
zmrdiak pred 14 rokmi
tamten mal buchať po prazdnom sude a bolo by to original.:D
lowec81 pred 14 rokmi
a de sa na Heineken hľadá talent:D
t1o1m2 pred 14 rokmi
Asi tak to dopadne ked dojde pivo a na dalšie nesu peniaze :D
angel4444 pred 14 rokmi
ritka sa mi hybe v rytme:)
kosso pred 14 rokmi
Pripomenulo mi to tých týpkov v reklame na Heineken :D
xerxesxi pred 14 rokmi
veru takychto majstrov dokázem zásobovat hudobnými komponentami jaaaaj celý rok :-D a video 5* (*****) super!
pand3mic pred 14 rokmi
Keby mali koncert na Slovensku idem tam, a doniesol by som im aj nástroje :D (myslim prázdy pivovy súdok a flašky - pre nechápavých )
br23 pred 14 rokmi
Vymakané, kreatívne skrátka... SUPERKO :)
pucher pred 14 rokmi
:D Paráda:)
zivic pred 14 rokmi
kam sa hrabu indiani :)
newmemberof pred 14 rokmi
Nemozem uverit ze ta pseudozena za to dostava miliony a tito pani to zvladli bez odmeny milionkrat lepsie :)
davidoss2 pred 14 rokmi
asi bolo všetko zavreté v celom meste :D :D :D
marabu pred 14 rokmi
A teraz padajte do Tesca odovzdať fľaše, aby bolo na čučo, lebo za túto biednu produkciu by som vám nedal ani cent...
eraserko pred 14 rokmi
kokos na toto musíš mať aj kondíciu inak by si po troch fukoch padol :D ako ten cigáň čo cvičil s tými tehlami :D