Známa výtvarníčka s prezývkou "MadC" sa čoraz ďalej prekonáva. Príjemne pozeranie.

StreetArt Happening 2012Autor: norules2 857 videní

Umenie?! Vandalizmus?!Autor: sonka25 169 videní

Street Art Communication - Košice 2010Autor: mengaart9 078 videní

Graffiti boxAutor: sebko4 775 videní

Graffiti suplisAutor: 12lolo1124 489 videní

Nie je každé graffiti vandalizmus - TimelapseAutor: farizey3 463 videní

3D art graffiti promo GRINTAutor: grint3 461 videní

Premena smetiakuAutor: kapitankrumpla11 543 videní

Sprejer frajer si vyrába vlastné pomôcky naAutor: pooldead10 250 videní

Graffiti art 2.Autor: adio5634 663 videní

Spreje nie sú len na graffitiAutor: marlboro101022 790 videní

Cope crew art NMnVAutor: m2slllo5 560 videní

Graffiti ArtAutor: splatt13 053 videní
kajonko77 pred 14 rokmi
aj ja som graffitoval ;)
1dina1 pred 14 rokmi
videla som aj lepsie
markusquo pred 14 rokmi
unikla mi pointa?
timotej pred 14 rokmi
Unás také je na každom druhom vlaku :D
rebel1212 pred 14 rokmi
fantasticke umenie
takurcitezmrdi pred 14 rokmi
pre mna dokonala zenskaa :)
newmemberof pred 14 rokmi
Radsej mi pod izbu vymalovat :)
nidecker93 pred 14 rokmi
podla mna nato kolko farieb sa minulo a casu to vyzera strasne, mohla radsej spravit 10 grafitov a peknych prepracovanych.
elssqashoo pred 14 rokmi
v pohodičke
allby pred 14 rokmi
ze sa im to chce... ja som sa musel 2 roky prekonavat by som vymaloval obyvacku....
kely007 pred 14 rokmi
MadC obdivujem a tiez aj tuto jej pracu, ale finish mohol byt lepsi, vyraznejsi...
thestig pred 14 rokmi
uprimne - nic moc... bud tomu nerozumiem, alebo ona nie je umelec (nevidim v tom totiz pointu)..
norbes pred 14 rokmi
a pre ludi so vsimavostou : aj dubstep sa prebija do sveta coraz dalej :P :)
pucher pred 14 rokmi
V pohode :)
joffos1234 pred 14 rokmi
stale lepšie ako keby mali fetovat
ecojuice pred 14 rokmi
hmmmm tu je jasne vidno ze kvantita nie je viac ako kvalita odvedenej prace zbytocne minute farby hnoj
maya pred 14 rokmi
ja takú rovnú čiaru nespravím ani s pravítkom a pentelkou.... :D
šikovná
palozo pred 14 rokmi
noo .. ale stále lepšie ako doma kvasiť :D
wibinqo pred 14 rokmi
podla mna je to v pohode a zaujimave dielo :)
george pred 14 rokmi
Dobra praca ale daak sa mi to nepači nevidím v tom nič zaujímavé