Takto žijú podaktorý ľudia, po potope v Thajskom Bangkoku. Očividne im to veľmi neprekáža.

KHz INSTRUMENTAL in BANGKOK néofficial klipaAutor: khzet2 136 videní

Teta Potopa RemixAutor: drumnbass199 021 videní

Bangkok - krása vieryAutor: cargobull6 063 videní

Poprosím jeden čerstvý krevetový šalátAutor: mar2215 778 videní

Streľba zo zbraní pod vodou (spomalené)Autor: bond20 975 videní

LED budova v BangkokuAutor: martin19942 452 videní

Wapkovanie pod vodouAutor: zork21 290 videní

Preteky thajských roľníkov, ktorý jazdia naAutor: trivium15 897 videní

Nočný život na ulici Khao San (Bangkok)Autor: diver3 000 videní

Som nevedela, že ten bazén má protiprúd!Autor: vpiatoksapije13 659 videní

Fyzikálne nemožná samovražda - výstrel podAutor: dynamitero51 217 videní

Aerobik na brehu rieky Menam-Čao-Praja (Bangkok)Autor: diver898 videní

Pracovný úraz 3Autor: tobacco8 972 videní
galileo26 pred 9 rokmi a 10 m
a my sa sťažujme že treba ráno vstávať do roboty....
bojer pred 11 rokmi a 11 m
Parada. Idem po ulici a mozem normalne cikat bez toho aby som sa musel niekde schovat aby ma nikto nevidel :)
martina4521 pred 14 rokmi
preco tam zameta ??? 0:47
bizmarkie4 pred 14 rokmi
nemaju nic ine na vyber
bocan135mod pred 14 rokmi
uz viem preco si cigani stajavu svoje bude na kopcoch :D
olivander pred 14 rokmi
PSSST! oni si to nevsimli :D
peto3141 pred 14 rokmi
zameta :D
nana123 pred 14 rokmi
kde chodia srat?
chicod pred 14 rokmi
mit penize a cas tak bych se nekdy sel na par tydnu kouknout jak se zije v jinych kulturach jako je tato, a vubec by mi nevadila ta potopa, pro me by to bylo nadherny odreagovani od naseho divokeho sveta
lukas pred 14 rokmi
0:40 čo robíš ? Á zametám vodu.......... :D
formax pred 14 rokmi
neviem pochopit tych smajlov....kazdeho by smiech presiel keby to zazije....
sobik pred 14 rokmi
este nikoho elektrika nezabila ? :D
sobik pred 14 rokmi
nie ze neprekaza , ale nemaju na vyber
klimo88 pred 14 rokmi
maju vpici :-)
shark1998 pred 14 rokmi
0:49 mampičista :D :D :D
riky880802 pred 14 rokmi
žiadna sranda Obdivujem týchto ľudí
lulupupo pred 14 rokmi
2:08 hotový aquapark :D
scr0ol pred 14 rokmi
Jakeby nič :) ja by som bol posratí že dačo podo mnou plave :)
tigrica pred 14 rokmi
ziadna plesen :D
pooler pred 14 rokmi
ako to majú s elektrickými zástrčkami ? :D