Windsurfing môže byť nebezpečný za predpokladu, že je s vami na vode zopár ďalších bláznov.

Mariňák chytil od snipera obšuchAutor: luda58 892 videní

Extrémny windsurfingAutor: tigrica6 343 videní

Aj lietanie s modelom lietadla môže byť celkomAutor: uhorkac13 030 videní

Nebezpečný mobilAutor: jolaus37 174 videní

Windsurfing na rudne2Autor: vladob3 635 videní

Nebezpečný bowlingAutor: seko04086 201 videní

Vášnivý bozkAutor: seko040839 136 videní

Ideálne počasie na windsurfing (UK)Autor: uschiglas18 668 videní

Windsurfing na rudneAutor: vladob3 040 videní

Závodný simulátorAutor: johny5kepi4 483 videní

Kurdská bojovníčka môže byť rada, že jeAutor: backfie69 545 videní

Nebezpečný Internet?Autor: thomasmedia120 videní

Obšuch od sniperaAutor: kalimero261 908 videní
flysser pred 14 rokmi
close enought
dazdovka pred 14 rokmi
a ja ze bude zralok:D
newmemberof pred 14 rokmi
A co na tomto svete nemoze byt nebezpecne ? :)
smallwilcan77 pred 14 rokmi
ako vieme aj sach je nebezpecny,zaspis a vypichnes si oko:D
pucher pred 14 rokmi
Neviem prečo nezatrúbil ;):D
baxo pred 14 rokmi
Windsurfskalp
ribbes pred 14 rokmi
nebezpečne može byt aj chytanie motylov :D
ocas pred 14 rokmi
ucel tohoto videa je vygumovat nam mozek tou hudbou :D :D :D
kaslemkarmu pred 14 rokmi
Pomaly ale isto zacinam neznasat slovicko KUS ako ho tu kazdy pouziva a kolko krat vobec ani len nezapadne do napisanej vety uzivatelom. je to uz KUS trapne! a inak ten manik to mal podla mna vymerane :D
michaello pred 14 rokmi
ta songa absolutne k tomu nepasuje....
milko pred 14 rokmi
pokial sa nemylim,windsurfing patri medzi extremne sporty,takze by som od neho necakal,keby nebol kus nebezpecny.a taktiez pochybujem,ze je az natolko nebezpecny ako dowhill na biku ci lezenie po skalach :/
somprvy pred 14 rokmi
hahah este kus a mala by sushi z hlavy
dudi22 pred 14 rokmi
hudba jak keby sa trtkali mravce :D :D
matkogala pred 14 rokmi
...pán božko s ňou má asi ešte úmysly :D aj ja! :D
cupik pred 14 rokmi
stál pri nej strážny anjel :D :)
atari pred 14 rokmi
mohla mat peknú cestičku :D
syndicate pred 14 rokmi
to bolo o picny chlp :)
candyelectra pred 14 rokmi
riadne šťastie..
mikigtas pred 14 rokmi
horsie sa ta kamera nedala dat :D az ma boli hlava