AK-čko je väčšie ako on.Ale aj tak nemá chybu.

Pozdrav pre TalibanAutor: jigsaw42 004 videní

Škriatok si šiel na vianočnom predstaveníAutor: marauder14 376 videní

T.A.L.I.B.A.N.Autor: buchnad27 204 videní

Hey Mr. Taliban!Autor: prototype156 033 videní

Taliban po odchode Američanov robí inventúruAutor: extio21 833 videní

Apache vs Taliban part 3 !Autor: volcan012 200 videní

V Afganistane svitá na lepšie časy, TalibanAutor: urfik21 478 videní

US army vs TalibanAutor: 001zbehy0012 946 videní

Taliban obsadil Kábul (zábavné)Autor: 35468730 244 videní

Ocka priniesol nejaký čudný škriatok!Autor: jigsaw38 278 videní

Taliban vysvetľuje afganskú vojnuAutor: bolrazjeden1 787 videní

Terorista k teroristovi sadáAutor: skriatok1 300 videní

Kandahár fotoAutor: access3 109 videní
monstertorpedo pred 8 rokmi a 4 m
Nazov pesničky v pozadi ?:D dikes
kikloop33 pred 14 rokmi
no podla mna tento typ je pre nich sportova pomocka : lopta :D
kikloop33 pred 14 rokmi
daky novy typ auta maju Tyota :D
andrej111 pred 14 rokmi
nášlapná mína.... akurat tak niegdo onho zakopne :D
dojeb pred 14 rokmi
maník prežil atentát a takto zostal :D
tomas123456789 pred 14 rokmi
prenikne všade :D
neviemneviem pred 14 rokmi
Chudak,postihnuty a este k tomu muslim..:D
freeco3 pred 14 rokmi
ten sa tak da pouzit skor ako obranna vezička ,nez vojak