Nielen Izraelčamia hlásili na policajné linky, že videli neidentifikovaný lietajúci objekt. Nezvyčajný svetelný úkaz potvrdili aj svedkovia v Turecku, Arménsku dokonca aj v Libanone. Mnohí sa domnievajú, že ide o UFO. Vysvetlenie javu je však pravdepodobne omnoho prozaickejšie. Rádio Hlas Ruska informovalo, že ruské Strategické raketové sily vo štvrtok testovali medzikontinentálnu balistickú strelu Topoľ...

Topol mAutor: systema18 578 videní

TopoľAutor: tozobor22 104 videní

TOPOĽAutor: xyzmmm14 883 videní

Testovaci let rakety Topol-MAutor: nevada6 383 videní

Mali sme celkom šťastie, nie? (iránskaAutor: lezak60012 479 videní

Odpalenie rakety TopolAutor: nevada8 662 videní

Medzikontinentálna balistická raketa s jadrovouAutor: miloslav81 697 videní

Nová ruská raketa typu voda-voda (test rakety)Autor: lukotypek19 277 videní

Odpálenie balistickej strely systému Iskander-MAutor: rocketbunny12 233 videní

Ufo, alebo záhadný objekt nad KanadouAutor: dajsi16 637 videní

Medzikontinentálna balistická raketaAutor: fachmannjudas11 163 videní

V Rusku opäť natočili UFO!Autor: uschiglas32 706 videní

Explodujúce UFO na oblohe?!Autor: andrej21873 401 videní
palozo pred 14 rokmi
vždy je to raketa, meteorologický balón alebo anomália v atmosfére ... ale nehádam sa ;)
chicod pred 14 rokmi
urcite to je nejaky test raket, vsak takoveto spiraly ale vetsi byly nedavno nad norskem nebo danskem a taky to byly rakety
pistik pred 14 rokmi
galaxia v andromede :D
flysser pred 14 rokmi
ruska raketa
stap96 pred 14 rokmi
Prečo stále prečítam Ruská ruleta ? :D
bubaak pred 14 rokmi
No jasne TOPOĽ ... :D
puco15 pred 14 rokmi
niečo podobné tu už bolo nie ? aj vysvetlenie :)
pekloqq pred 14 rokmi
Topoľ a ja som Jurko s Prérie :D
wrabo pred 14 rokmi
myslím že UFO
vocas pred 14 rokmi
to bol astar seran
kadan pred 14 rokmi
Tazko povedat co to je na kolko sa do rakiet moc nevyznam pouzivam ich iba na silvestra :D ale myslim ze toto raketa nebude ... Co myslite ... Vesmir je tak velky podla mna uz urcite existuje niekto kto sa sem dostal ... Nie jeden clovek tvrdil ze videl UFO a netvrdili to raz ale viac krat a stale iny ludia ... Myslim ze tu niekto uz par krat bol ... Preco vsetci opisuju UFO ako lietajuci tanier ? Tvar si len tak vymysleli ? Nie...niekto ho vidiet uz musel kedze vedia ako vyzera ... Videi je cim dalej tim viac takze myslim ze mozme cakat aj to ze vidiet letiet UFO bude na dennom poriadku :D
1monsterenergy1 pred 14 rokmi
toto az je to vzdy ufo je to okolie
kiso969 pred 14 rokmi
Nekukal som to video ale urcite UFO !
2xmartin pred 14 rokmi
tuna o par komentov nižšie máte link na video kde máte vysvetlenie :)
profitlucent pred 14 rokmi
to vidno ze nietko svieti na oblaky....aj tu to bolo u nas v br raz take farebne kruhy a niktoto nedal na youtube.com alebo na mojevideo.sk :D :D :D :D :D
pato05323 pred 14 rokmi
Logický sa domnievajú že ide o UFO keď to nikto nedokáže identifikovať :D
raduliatko pred 14 rokmi
Zase niekto vypustil do éteru nejakú somarinu a je z toho atrakcia...
drsheldoncooper pred 14 rokmi
môžem Vám dať hadanku ? :) 5 sústruhov vyrobí 5 súčiastok za 5 min... za kolko min vyrobí 90 sústruhov 90 súčiastok ?
monkeybass pred 14 rokmi
Rusi, neprekvapilo by ma, ak by už mali vybudovanú vlastnú tajnú základňu na mesiaci ;-)
ripley30 pred 14 rokmi
to je čo