Tak preto sú chlapi tak dlho v obchode.

Petrove užitočné rady - nákupný vozíkAutor: slivy60 157 videní

Najrýchlejší nákupný vozíkAutor: lokes32 678 videní

Smrtiaci nákupný vozíkAutor: tigrica44 311 videní

Nákupný vozík a zlomená rukaAutor: peter6938 150 videní

Magor s nákupným vozíkomAutor: moriak32 340 videní

Na nákupy si nosia vlastný nákupný vozíkAutor: avalokiteshvara14 594 videní

V Poľsku vynašli nový dopravný prostriedokAutor: bbkraj17 864 videní

Blondínka a nákupný vozíkAutor: seko040849 220 videní

Pán nákupných vozíkovAutor: bond24 502 videní

Došlo mu pivečkoAutor: iculenko20 127 videní

Ešteže stihol uhnúťAutor: marek95617 800 videní

Šialený motorizovaný nákupný vozíkAutor: jasa17 536 videní

Kámo prepáč, ale nemohol som odolať!Autor: godzilla14 208 videní
sosoo7 pred 7 rokmi a 11 m
z tejto discipliny urcite maturoval na osobitnej skole :D
nany123 pred 13 rokmi a 1 m
to co ma stahnute trenky??? :D
luciholiday pred 14 rokmi
nejede a nepojede...
dux pred 14 rokmi
všimli ste si že mu spadli gače?
labinka pred 14 rokmi
Stále lepšie :D Ako pustiť ženy do obchodu :D
matkogala pred 14 rokmi
...ja najprv kuknem ako alebo čo a potom majstrujem... :D ale toto keď sa mu zdalo ako dobrý nápad :D no neviemm...
rooney1111 pred 14 rokmi
Možno to bol jeho obľúbený košík :D
killabeez pred 14 rokmi
a aj taki ludia maju volicske pravo a rozhoduju o tvojej buducnosti
weenom pred 14 rokmi
Ona tým myslela asi to, že chlap kým v tom obchode nájde to čo treba a kým to všetko vybaví, tak to trvá hrozne dlho (väčšinou) pri porovnaní so ženskou. Nepostrieľajte sa.
otap pred 14 rokmi
čučo roby zázraky :)
zajosvk pred 14 rokmi
keby to robila zena tak chapem, ale na toto neviem co napisat :(
psych0 pred 14 rokmi
len nechapem preco mal dole tu plienku :/
whatmen pred 14 rokmi
co to ku**a nejde ! :D
ic pred 14 rokmi
Prepity mozog, nie je mu co zavidiet.
kikso pred 14 rokmi
ma dole nohavice mozno ho chcel fiknut xD
washington pred 14 rokmi
No je on normalny?
osa pred 14 rokmi
Uplne bez rozumu.
troopper pred 14 rokmi
nechapem preco mu to neslo... mm.. hm asi pre to ze mal dalsie gate stiahnute na kotniky....
pantherito pred 14 rokmi
niekomu asi chýba BRAIN.exe :D :D :D
pantherito pred 14 rokmi
ťahal dedko repku...