Ďalšie tancujúce auto od našich susedov. Tentokrát s gangsterským podmazom.

Battlefield 2 - "GANGSTA" (The Pwned Life)Autor: damokin4 738 videní

GangstriAutor: thebuu52 124 videní

Tancujúca dodávkaAutor: benyxxxx37 818 videní

Gangsta lunchAutor: kewajcak2 673 videní

Skúsený drifter nepotrebuje osobné auto!Autor: suky37 592 videní

Tovar vám doveziem za každú cenu!Autor: tegernako39615 797 videní

NepríjemnéAutor: massacre33 410 videní

Tak ty mi budeš kradnúť katalyzátor? ŤaAutor: kobrick78 298 videní

Skákajúce autáAutor: jb11 825 videní

Chiptuning dodavkaAutor: zuchanek4 383 videní

Chyba v metrixe pri SenciAutor: odstavuvac13 641 videní

Ide sa na emisnú... Autor: benyke2 646 videní

Sleduj to švihadlo!Autor: kalimero50 891 videní
pitoculi pred 14 rokmi
tlmice su v rici a v zadu sulozia do 3 ;)
spalko09 pred 14 rokmi
klukovy hriadel namiesto poloosi ...
sambora pred 14 rokmi
podla mna tam vzadu trt*aju :DD
fiko515 pred 14 rokmi
chlapik mal asi inzerat ponukam miesto na sex pre tlstochou
viksss pred 14 rokmi
heej do ma točil??
diutan pred 14 rokmi
chalan ma na chuja tlmice :)
palicaaa pred 14 rokmi
pointa??
tahanovcan pred 14 rokmi
lowrider :D
kiwispooky pred 14 rokmi
jako kdyby se s tím snažil vzlétnout :D
linard pred 14 rokmi
V petražalke su zas moderne gangsta vyfuky.
boris444 pred 14 rokmi
urcite to karoval nejaky biely neger :D
shorty1998 pred 14 rokmi
pls ako sa vola ta hudba viem ze 50cent ale nazov pls vopred dakujem
saykotn pred 14 rokmi
:D
newmemberof pred 14 rokmi
Viac ma zaujala ta biela Audi :)
pucher pred 14 rokmi
No,.....z extrému do extrému :D
kkk pred 14 rokmi
takto to vyzeralo ked som sa rozbiehal v autoskole :)
xmotos125 pred 14 rokmi
presne takuto hopsajucu dodavku este aj tej isttej farby som videl v chorvatsku na mytniciach :D bez srandy :D
miskomaster pred 14 rokmi
to je uz ina kava lowraidera :D :D
kr3t3nko pred 14 rokmi
a to vlastne preco tak skace?? pls
keensteel pred 14 rokmi
tak 50 enta tam zrovna nemuseli dat ale inac v poho