Ľudia na drogách urobia všetko preto aby si šľahli zas.

Kompilaris #5 - Drogy sú špatné!Autor: kompilaris93 709 videní

Drogy a ich následkyAutor: suky127 358 videní

South Park - pán Mackey - Drogy jsou špatnéAutor: imnoobsvk33 000 videní

Baby J si dal dobrôtku a stuhol (drogy súAutor: buntajtatar31 454 videní

Kompilaris #42 - Drogy sú špatné 2!Autor: kompilaris28 408 videní

Do auta sa mu dobýjal zombík (drogy súAutor: che22 224 videní

Drogy sú špatné (Brno)Autor: dominogator41 465 videní

Máš čuráka? (Drogy sú špatné CZ)Autor: matpep115 253 videní

Drogy sú ŠPATNÉ ANÓ! (rybička na čelnéAutor: pooldead18 460 videní

PremenaAutor: linguara697 003 videní

Keď gangstríkovi prepne z crackuAutor: bond172 464 videní

Feťáčka sa ocitla v inej dimenziiAutor: schokovokokoko33 334 videní

Len si trošku urobím prestávku (drogy súAutor: mymo17 381 videní
panko1234 pred 5 rokmi a 5 m
volako zbledly :D
wododo pred 13 rokmi a 11 m
Kto mi moze poresit ?? :DDD
p1ko pred 14 rokmi
Tá 3 taká pekné bola...bože
pepaa7 pred 14 rokmi
1:09 myslim ze je to jedno a to same :D zadny rozdil...
felini pred 14 rokmi
Stare...
kubo188 pred 14 rokmi
drogy sou špatné... anoooooo ?
ljucas pred 14 rokmi
ja mam fetakov rad. su to dusevne moralne a socialne slaby jedinci ktory spustili svoju samodestrukciu....o to vacsi obdivmaju umna ti co sa z toho dostanu a nevratia sa k tomu
bokker pred 14 rokmi
NEBERTE DROGY, nikomu neberte drogy...
hardcore88 pred 14 rokmi
ta pesnička :D :D to je hrúúúúza
impossible pred 14 rokmi
Nenávidím feťákov strašne !!!
maggi pred 14 rokmi
V 0:40 som si myslel že ten obrázok v ľavo je už po užití drogy :D A ten v pravo ani nekomentujem :D
martin321 pred 14 rokmi
1.15 v pravo ozraty stifler... prci prci :D :D
lukas pred 14 rokmi
1:01.......... Levák Bob..........:D
blackshot pred 14 rokmi
1:08 zamenili obrazky nie ...ved potom bud vyzerala rovnako alebo dokonca lepšie :D
paquik pred 14 rokmi
ták děti povíme si neco o drogách, zapamatujte si, drogy jsou špatné aaano, neměli by jste je brát, aaano
beliarqo pred 14 rokmi
lol nejfake ? :D myslim hudba :D
marabu pred 14 rokmi
Radšej sa nevyjadrujem ku komentárom a k videu len toľko, že nič nové som nevidel, čo som nevidel na vlastné oči moc krát a tú odpadovú hudbu som radšej vypol hneď na začiatku. Asi po desiatich sekundách.
mp3ska pred 14 rokmi
Snažil som sa sústrediť na video ale ten duchaplný text a podmaz ma proste očaril
darkwolf666 pred 14 rokmi
01:08 aky rozdiel? :D
haroweed pred 14 rokmi
cesky rap je fakt bomba :D:D