Partizánske, časť Šimonovany. Všetci sme dodržiavali povinnú päťdesiatku až na jedného z bratislavských supermanov, ktorý nám sedlákom zase raz ukázal, prečo vodiči z hlavného mesta patria na slovenských cestách k tým najobľúbenejším...

Nebezpečné predbiehanie v PrievidziAutor: jozefbaranec33 554 videní

Nebezpečné predbiehanieAutor: kobe59 464 videní

Nebezpečné predbiehanie v RuskuAutor: jures33 000 videní

Nebezpecne predbiehanie level 999Autor: janigis11218 585 videní

Keď inteligent na Mercedese predbieha! (Senec)Autor: pool4529 727 videní

Še vycaholAutor: maul3 055 videní

Arogancia na kruhovom objazde (Slovensko)Autor: halamadrid59 356 videní

Predbiehanie pod horizontomAutor: babulik6 742 videní

Predbiehanie spravaAutor: bojovnik45 858 videní

Nebezpečné obiehanie cez plnú čiaruAutor: zlodejicek5 075 videní

Takmer čelná zrážka (Párnica)Autor: checkmate64 344 videní

Mercedes SLS AMG a idiot v ňomAutor: 00parast0027 228 videní

Arogancia v IrakuAutor: qotres7 468 videní
mastersr pred 13 rokmi a 10 m
Ľudia zase nadávate na Nás vodičov z Blavy ? Príde sedlák a je mimo lebo toľko križovatiek ešte nevidel. A sú keď vidím jak jazdia vodiči s ostatných miest v Bratislave je mi na plač. Človek nechápe ako polka mohla spraviť vodičáky lebo ohrozovanie aut na Hlavnej im cudzie nie je ;) Ale nie všetci v Ba jazdíme jak ten chrapúň na videu takže netreba hádzať všetkých do jedného vreca.
lojzo55 pred 14 rokmi
no do boha to bol môj sused
decay pred 14 rokmi
paci sa mi, ako lahko sa moze hocico zvrtnut na blavakov a ze je to ich chyba.. a potom zevraj my mame problem s ostatnymi :-D
ovca pred 14 rokmi
sedláci z BA vedia hovno jazdiť, oni si to len myslia, že to vedia
zenko1 pred 14 rokmi
Pocujte vy mudre hlavy. BA znaciek je najviac. Logicky z toho vypliva co? Ze ked sa kuknes na znacku, tak s najvacsou pravdepodobnostou to bude znacka aka? Spravne. Som blavak a uminuskujte ma k smrti len zato ze mam na aute znacku BA. Tym ze davas ludi do jedneho vreca si liecis komplex? Ok na luniku sa ludia chovaju ako sa chovaju a vravim ti ze si taky isty? Ze to ja vobec citam :D
curosi pred 14 rokmi
v zákrute predbieha je to živý oot.
tetazuza pred 14 rokmi
Tamtá cesta je celkom nebezpečná sama o sebe, hlavne pre chodcov, ktorí sa tam motkajú, akoby nemali čo stratiť a nie ešte s takýmito odborníkmi za volantom.
black1011 pred 14 rokmi
to je jedno odkial su tito akoze vodici, kreteni sa najdu vsade, to je o mentalite ludi, satci zajst priklad do rakuska, ochota, ziadna agresivita, disciplinovanost, dodrziavanie predpisov, pridem sem a mam pocit ze som prekonal navrat do minulosti v tomto
jurone8 pred 14 rokmi
u nas su este vodici disciplinovany....ked som bol na krete, rozhodol sa nas autobusar na ceste nad utesom a morom predbiehat na dvojprudovke kamion....samozrejme pocas toho telefonoval....oproti sa zjavil zrazu dalsi bus a on si s toho nic nerobil ostal v strede a vsetci sme sa prepchali....ja som mal srdce az v krku-sedel som hned za vodicom.......
shangy pred 14 rokmi
verte neverte, ale ja toho sofera poznam a auto je bratislavske ale sofer je z partizanskeho a stalo sa to v sobotu.viem to lebo sa ponahlal kunam do podniku :D
newmemberof pred 14 rokmi
Ci uz je BA KE alebo DS je uplne jedno. Tak ci onak tento manever nebol zrovna koser :)
akilo pred 14 rokmi
BA vodici na superluxusnych autach su tei len ludia, su nervozny ze zarabaju tak vela a mozu su bezproblemov rozflakat auticko- pretoze ved co-napise na firmu a za mesiac ma nove. Pritom nehladi na okolie, iba na seba- to je BRATISLAVA
redrum pred 14 rokmi
smutne ze blbe video dokaze ludi medzi sebou rozostvat koli tomu ze jeden je ten a druhy je ten kraj.. vsade sa najdu k..... umenie je jazdit 40 rokov bez nehody a nie hnat sa za nicim...
pucher pred 14 rokmi
No,.....je to fakt ,,záhul,, :D
tomsabavi pred 14 rokmi
zajtra chcem video toho krepa v priekope!
kkk pred 14 rokmi
takito vodici s BA spz, su vacsinou vychodnari na firemnych autach... a nie som blavak, jazdim po blave a najviac ma seru aj tak poliaci a otunovane mafianske 3jkove golfy :)
eggy pred 14 rokmi
MF- mam fpiči :D
vlastenecsk pred 14 rokmi
Blava, neeéé ...
dareo pred 14 rokmi
A na tejto ceste pred nedávnom zrušili prechody pre chodcov, pretože boli vraj nebezpečné (neosvetlené a bez napojenia na chodníky), tak nech si ľudia chodia kadiaľ chcú, alebo nech sa naučia lietať.
frontman pred 14 rokmi
BA - co cakas ....... :D tento konkretny bol teda vazne riadny IDIOT !!!