To najlepšie zo Simpsonovcov.

Simpsonovci - najlepšie scénky 2Autor: 17kesler1731 714 videní

Simpsonovci - najlepšie scénky 3Autor: 17kesler1729 679 videní

Simpsonovci - ozajstný Homer, Bart, Lisa.....Autor: kocipp196 240 videní

Simpsonovci - Homer a AmišAutor: robkes143 722 videní

Simpsonovci -v reklameAutor: sebastian999950 869 videní

Simpsonovci - KsichtyAutor: kubow989837 103 videní

Simpsonovci - Homer a zrkadloAutor: robkes110 885 videní

Simpsonovci - Homer a šerifAutor: fleury190 596 videní

Homer vs stroj na odpaľovanie loptičiekAutor: chaffee13 317 videní

Simpsonovi - Nejlepšie scénkyAutor: ecro22 267 videní

Simpsonovci - ZásuvkyAutor: fleury143 596 videní

Simpsonovci - Homer montuje grilAutor: robkes117 739 videní

Simpsonovci - Homer a bubákAutor: robkes195 264 videní
potznya pred 10 rokmi a 9 m
1:46 ty blaho ja sem snad zhulenej :D :D :D (ganja) (ganja)
kralicek2003 pred 10 rokmi a 10 m
Fajn, mám za chvíli úžasný rande. Bzzzz!!! No, tak schuzku. Bzzzz!!! Večeři s kamarátkou. Bzzzz!!! Večeři sám. Bzzzz!!! Budu se dívat na televizi. Bzzzz!!! No tak dobře! Budu sedět doma a civiet do katalógu ženskýho prádla. Bzzzz!!! A slintat u toho. CINK!!!! :DDD LOL. It´s best! 3:05 - 3:23
natalinka098 pred 13 rokmi a 3 m
Ja som myslela ze sa posikam :D
evildragon pred 13 rokmi a 4 m
Kam sa hrabú Pokémoni! :D :D :D
kerberos pred 13 rokmi a 5 m
Homer je najlepšia postavička :D
genjutsu465 pred 13 rokmi a 11 m
Marge dosli nam osusky juuuuuu zmrzlina :D :D :D :D :D
scarryolli2 pred 13 rokmi a 11 m
Homer+(pivo)=:@
sebko pred 13 rokmi a 12 m
Spadlo z auta... Toho.. Auto na auto :D:D:D:D tutút :DDDDDD
arcturus pred 14 rokmi
konecne suhrn vtipnych scen kde je aj napisane o ktory diel ide :)
bender124 pred 14 rokmi
Kde je pan žaludek?
scarryolli2 pred 14 rokmi
0:48-nejsou to moje tlumiče????? :D:D
greendex pred 14 rokmi
nieco vie rozosmiat ale nie,kazda scenka rozosmeje :D
ranky pred 14 rokmi
chýba mi tam ženská, chlap, ženská,chlap...ženskááááá
prdkorytmus pred 14 rokmi
(pivo) (ganja)
prdkorytmus pred 14 rokmi
(ganja)
prdkorytmus pred 14 rokmi
(pivo)
laura333 pred 14 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/14bf4/simpsonovci_najlepsie_scenky_2.html
bolec pred 14 rokmi
spadlo z auta na auta na auta :D
uzivatel949 pred 14 rokmi
Viete preco mam rad simpsonovcov? Lebo kazda scenka tam je zabita :D
willie pred 14 rokmi
Ralph je suverenne najlepsii :D