Chlapík si necháva amatérsky ošetriť zapálenú ranu na nohe. Načo skalpel, keď vám stačí nôž?

Lekárske ošetrenie zapichnutej rukoväti vAutor: karolko34 087 videní

Nožík made in ČínaAutor: medialko8 115 videní

Ruská ruleta s nožíkomAutor: moriak78 669 videní

Výzva znela: Otvor fľašku nožíkom!Autor: tegernako39617 226 videní

Kurz zošívania švajčiarskym nožomAutor: kobrick18 680 videní

Ručne vyrobený polovnícky nožík z dvojitýmAutor: zoltanbabiak3 138 videní

Pozerajte, dokážem prehltnúť príborovýAutor: kalatrava11 676 videní

Tak určite chirurgiaAutor: hajos6 922 videní

Triky s nožikomAutor: gugo776 801 videní

Vypúšťanie vody z kury domácej cez ihlu.Autor: miloslav8489 videní

Nekupujte synovi nožíkAutor: noone36 915 videní

Osádzanie sklenej tabule skočilo škaredýmAutor: kobrick19 184 videní

Tak so sekerou by ti to išlo určiteAutor: bombarderis7 020 videní
pista3000 pred 8 rokmi a 10 m
37 milionov americanou nema zdravotne poistenie. Ked ho uz mas 80% plati zamestnavatel a 20% ty :D a ak si nezamestnany a mas noz ranu a infekciu v nohe IDES ! :D
mato25 pred 10 rokmi a 2 m
Je to fake :D
clovek113 pred 10 rokmi a 5 m
poniektorým naozaj prepína..
aurelduch pred 10 rokmi a 9 m
saw
fiko515 pred 11 rokmi a 1 m
thanks obama :D
stoky pred 12 rokmi a 2 m
dnes už chodi s protezou...
1zangao1 pred 13 rokmi a 2 m
To je tým že ak nemáte v USA zdravotné poistenie, tak by vás takýto zákrok stál 5 000 USD
thefetish pred 13 rokmi a 6 m
ale ked ist bez zdravotneho poistenia v amerike do nemocnice je ako ked vyhadzujete peniaze do vzduchu
mesutozil pred 13 rokmi a 7 m
kur*a to take videa davaju ...sak toto som si včera rtobil na obidvoch nohach :D
westcoast22 pred 13 rokmi a 10 m
nechapem
susan pred 14 rokmi
podla mna to laik nerobi
dover011 pred 14 rokmi
vsak ma to boli za neho
lojzo55 pred 14 rokmi
zaujímave
zilko pred 14 rokmi
asi najhnusnejsie video na mojevideo toto... normalne by som.. aach
21gater21 pred 14 rokmi
Pekne ruky ma ta slecna :-D
patffo pred 14 rokmi
síce je to neodborne vyšetrenie ale palec hore že to vydržal...
misos3 pred 14 rokmi
zdravotnicke zariadenie na Slovensku :D
adamkooo3347666 pred 14 rokmi
debil tam si rozreze nohu koli tomu ze sa mu rana zapalila no a teraz to osetruje nesterilizovanym nozom no tak to bude mat este hursie.
stap96 pred 14 rokmi
Tie tmavé kúsky vyzerajú ako nejaká krvná zrazenina... Je to tak ? :)
seppiroth pred 14 rokmi
To má pohrýznuté od nejakého pavúka, alebo čohosi... Videl som, to necháva to takéto stopy...