Zábavný komentár chlapčeka, ktorý je ešte pod zostatkovým vplyvom narkózy.

Chlapček po narkózeAutor: lenin107 383 videní

Po narkóze nespoznal svoju ženuAutor: v4v96 684 videní

Chlapček po narkóze - paródiaAutor: skany43 363 videní

Dvaja českí laboranti skúšajú rajský plynAutor: katka102 313 videní

Po narkózeAutor: monssi24 973 videní

Počas jazdy ťahal do seba z balóna rajský plynAutor: godzilla12 046 videní

Chlapček a motorkárAutor: therock41 572 videní

Pomoc, duch naháňa Pacmana! (prebudenie poAutor: kn1gu439 941 videní

Veľa rajského plynu?Autor: rowdies87 728 videní

Čo to mám s pusou?Autor: boomer39 993 videní

Test rajského plynuAutor: cyberwhore172 097 videní

Chlapček si šiel svojeAutor: karolko20 730 videní

Westernový headshotAutor: fratlik35 154 videní
qwertzztrewq pred 6 rokmi a 10 m
(ganja)
tadajma pred 7 rokmi a 9 m
to čo za debilné oblbováky im tam dávajú??U nás sú tiež také??Ešte som na operáci chvalabohu nebol tak neviem..
clovek113 pred 9 rokmi a 8 m
Netráp sa a buvaj :)
lolkaciq123 pred 12 rokmi
ešte spi
bigshow1 pred 12 rokmi a 4 m
Neznášam tento prízvuk
pyca pred 13 rokmi
whaaaa´s aaaaaaaaap what´s uuuuuuuuuup
rastafarka pred 13 rokmi
Rozpráva akoby počuval uz od detsva nejakeho rapera :-D
lukas750 pred 13 rokmi a 2 m
to musim niekedy skusit :D ... vyzera to tak zeje to poriadna sranda :D
tomasr pred 13 rokmi a 2 m
Hej,, roztocena? kde si? toto povedat svojej mame :D
adko24 pred 13 rokmi a 6 m
To posledne by som poopravil povedal ze nepovies to ?
reebok27 pred 14 rokmi
tak ten je podareny :D
wiky123 pred 14 rokmi
(ganja) (ganja) (ganja) (ganja) (ganja) (ganja) (ganja) :D
m4rc3l pred 14 rokmi
Prdol som si. Chapeš ?? :D :D
guru696 pred 14 rokmi
čo za mlada sa naučíš.... :D
iva125 pred 14 rokmi
zlaty :D:D no :D
puska pred 14 rokmi
Strašne sa rehocem :D:D:D:D:D:D
bie pred 14 rokmi
Nemôžem si pomôcť, ale http://www.mojevideo.sk/video/8d/what_s_up.html
bello0o pred 14 rokmi
uplne sa vnom vidim ked pridem z krcmy :D :D :D
legionar12 pred 14 rokmi
ludia žiadna narkóza ale toulén ;)
tweak pred 14 rokmi
ten koniec najlepsi :D Prdol som si .... Chapes ? :D :D