Tento sporný moment sa stal v poslednej minúte zápasu Mairena – Marbella 3:1. V španielskej lige obe družstvá bojujú o postup do vyššej ligy - Secunda B. Pred zápasom asi rozhodca dostal nejaké hrušky možno jablká alebo hrozná ale skôr to už boli rovno kompóty, aj keď niekto môže mať iný názor.

Najlepšia penalta 3Autor: godless612 945 videní

Brankár sniperAutor: cukri12 613 videní

Najhoršie kopnutá penaltaAutor: axelwers74 128 videní

Dva gólyAutor: didusqo52 585 videní

Tak takúto penaltu brankár vôbec nečakal!Autor: godzilla31 620 videní

Keď brankár kope penaltuAutor: noone36 289 videní

Penalta "na huncúta"Autor: vpiatoksapije58 662 videní

Brankár SpidermanAutor: didusqo37 338 videní

Penaltový fail (Škótsko)Autor: cocacola42 397 videní

PenaltaAutor: zuchanek12 145 videní

Nikdy sa neraduj predčasneAutor: halamadrid20 492 videní

Hlúpy brankárAutor: didusqo87 959 videní

Príbelská penaltaAutor: ckoma23 097 videní
exeless pred 14 rokmi
Hlavne že sa za brucho či kde až potom ked zapískal...
smithandrej pred 14 rokmi
Toto určite nebolo podplatené..
certovknaz pred 14 rokmi
Brankari sa pri vyskoku chrania kolenom.Kontakt tam bol,ale utocnik sa porucal na zem az po odpiskani...Ja by som pokutovy kop urcite neodpiskal
calex pred 14 rokmi a 1 m
ja vobec neviem co sa tam stalo :D
mefistofel pred 14 rokmi a 1 m
po prve, sa mi zdalo ze to bol ofsajd mozno, neni som si isty, ale po druhe takto napadnut brankara to je jasny faul, ale toho hraca a nie brankara.... ten brankar je v tom nevinne.
loutka pred 14 rokmi a 1 m
boha 6 krat ho kopol:D
bocan135mod pred 14 rokmi a 1 m
ten ma reflexy ako mrtva krava :d :D :D :D
ripmania pred 14 rokmi a 1 m
Vy neviem čo riešite ved to bola jasna penalta
rock5 pred 14 rokmi a 1 m
ten rozhodca sa po zápase určite nedostal domov po vlastných :D
3kompot3 pred 14 rokmi a 1 m
má tu niekto niečo proti kompótom ? :D
kiwispooky pred 14 rokmi a 1 m
uh a jak na té zemi potom oslavuje, no fuj teda :D
wasabi pred 14 rokmi a 1 m
viete co ma spolocne wrestling a futbal? oboje su hrane :D :D
turbofen pred 14 rokmi a 1 m
Ešte raz ďakujem,že ste sa zapojili do malej ankety,ktorú som dnes napísal trochu nižšie,moc si to cením ;) Už nemusíte hlasovať,anketa uzavretá..
vojak pred 14 rokmi a 1 m
ach , tam kde treba slow motion tam ho nedaju a tam kde nie ho daju :D no kde sme ? :D
dnbdubstepfany pred 14 rokmi a 1 m
nič som nevidel poprosím ešte 10 spomalených záberov :(
palko155 pred 14 rokmi a 1 m
simulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaant
jackiechan3 pred 14 rokmi a 1 m
to ne futbal to šputane :D
pucher pred 14 rokmi a 1 m
Hmmm,....
patkogasko pred 14 rokmi a 1 m
v 32.hej sekunde uz nevyzera ako zraneny ;)
doctormarcos pred 14 rokmi a 1 m
ja mam pocit ze to odpiskal este o nieco skor ako sa ten hrac stihol chytit za brucho...takze hrac to filmoval az po odpiskani aby sa nepovedalo