Konečne speváčka ako má byť... Nezabite ma.

Hlas ako sa patríAutor: patricia9622 600 videní

Hluchá speváčka Mandy v America's got talentAutor: dugovicmilan88 135 videní

Spevácky talent LVL MÚMIAAutor: batuchan26 428 videní

Neskutočný holandský talentAutor: lilinka69228 338 videní

Poľská dziewczyna si získala koučov ajAutor: search50 883 videní

Spevácky talent z Ukrajiny Autor: suky53 249 videní

14 ročné dievča s hlasom anjela! MusíšAutor: miara13 244 videní

Margaréta Ondrejková - WarriorAutor: enrikojuriga4 501 videní

Mladá speváčka ,Let Her Go coverAutor: flopside4 854 videní

Daria a jej úžasný hlas so skladbou ZombieAutor: ardzun3 057 videní

Duálny hlas v Amerika má talentAutor: pozorovatel38 593 videní

10-ročná speváčka v šou Amerika má talentAutor: cocacola80 195 videní

Jackie Evancho - AngelAutor: djvega35 768 videní
corcor pred 13 rokmi a 2 m
spevacka je to vyborna..... len jej zabudli povedat ze jej zapnu mikrofon a vypnu playback :D
tiby pred 14 rokmi a 1 m
dievča, teba radšej do porna :D
miqi pred 14 rokmi a 1 m
mozno bude tanecnica ;D
silence23 pred 14 rokmi a 1 m
chytlava skladba
1joeyslipknot1 pred 14 rokmi a 1 m
pohoda ja by som to lepsie nedal :DDD
crater pred 14 rokmi a 1 m
pekná...ale nechápem kto ju na to nahovoril, asi jej hrdá mamička
chambers pred 14 rokmi a 1 m
este jej tlieskali ta co ti ebe
bahramji pred 14 rokmi a 1 m
boooze to je hanba
kayka333 pred 14 rokmi a 1 m
No s tym tancom to pekne zaklincovala :D A super anglictina :D Show me your ... ? :D sebavedomie jej teda nechyba :D
conclin pred 14 rokmi a 1 m
kde sa da zakupit jej album? :D
svatoslav pred 14 rokmi a 1 m
Spíš tragédka.
svatoslav pred 14 rokmi a 1 m
Spěvačka? To snad ne!
fireace pred 14 rokmi a 1 m
no coment:D:D:D
sino pred 14 rokmi a 1 m
No krasna mozno je ale spevacka tak to neviem.
mrpric3 pred 14 rokmi a 1 m
chuda, zabudla si vytiahnut stuple z usi...
minos pred 14 rokmi a 1 m
Stále som čakal, či sa nezačne vyzliekať, lebo striptíz by možno stál za to ... a nič, ona naozaj spievala a oni naozaj tlieskali.
rebel1212 pred 14 rokmi a 1 m
kriste pane
daxter991 pred 14 rokmi a 1 m
ako tu už asi niekto spomínal tiež sa prikláňam k tomu že to bola nejaká súťaž pre mentálne postihnutých :)
joko05 pred 14 rokmi a 1 m
paneboze prosim povedz ze to tam nemyslia vazne :(((((((((((
dhool pred 14 rokmi a 1 m
viem si predstavit tu haluz keby bola u nas v superstar :D