2 čast od dnuka ako to počut . :D Zajtra to skusím za jazdy ako to pojde :D je to síce debilina ale tak sranda no aspon na semaforoch ked sa tomu vypečie hned všetky hlavi na teba :D :D :D :D

V8 Fiat :D 1 častAutor: hajzlik071 441 videní

Hladná cicaAutor: mondragora194 865 videní

Milá cicaAutor: kalatrava146 839 videní

Nadržaný kocúr 2Autor: biker610i75 526 videní

Dom duchouvAutor: thomasko1236 202 videní

Cica aport!Autor: evelin368561 467 videní

Zábavná cicaAutor: mondragora147 595 videní

Mačka a rybičkyAutor: benyxxxxx33 145 videní

Vynaliezavá maškrtná mačkaAutor: mrtee95 251 videní

Pitbike .....Autor: rahowak2 733 videní

Ospalý kocúrAutor: bl4d360 638 videní

Omyly automobilizmu - Fiat MultiplaAutor: corcor4 934 videní

Mačka v okneAutor: therock49 979 videní
samson858 pred 11 rokmi a 8 m
pekelná aplikácia