Rybárom sa pošťastilo pri love, barakuda im sama skočila do rybárskej lodi.

Útok barakudyAutor: zlobor66 587 videní

Plesk!Autor: tigrica16 010 videní

A o večeru je postarané (brazílski rybári)Autor: jigsaw67 690 videní

Gratulujem, je to veľká ryba!Autor: atari45 148 videní

Šťuka ako BONUSAutor: risebe25 033 videní

Skákajúce kapre Autor: tigrica33 764 videní

Štvrť-tonový mečúň a rybári na malej lodiAutor: jasa39 635 videní

Bohelov 2010Autor: danny006 081 videní

A teraz sleduj tých tuniakov! (Grécko)Autor: tchoroid13 112 videní

Miestni chytajú v Emirátoch ryby pomocouAutor: diver8 123 videní

Väčšia ryba ako čakalAutor: ruzovykacer46 359 videní

Pozrime sa teda, či sú tam ešte nejaké rybyAutor: sabers24 777 videní

Chytáme ryby, nie koronuAutor: cselki2 015 videní
dawid1 pred 14 rokmi
keby tak skákali kapre na vianoce :-D
johanko33 pred 14 rokmi a 1 m
Ryba superman :D :D :D
kwenes pred 14 rokmi a 1 m
zazitok na cely zivot :D .. sice ryby absolutne nemusim ale toto je fakt fajnove video .. este ze bola zapnuta kamera v spravny cas ..
angel4444 pred 14 rokmi a 1 m
a totok je ako mozne?:)
skvirk pred 14 rokmi a 1 m
ked lovia z hladu tak ok ale zo zabavy tak to je hyenizmus/clovek bohaty/
alexik28 pred 14 rokmi a 1 m
:(
tier1voodoo pred 14 rokmi a 1 m
Raz sem pridám video lietajúci barakuda :D
8nikus8 pred 14 rokmi a 1 m
Ryba lieta, orol pláva kam to ten svet speje?
garniza pred 14 rokmi a 1 m
Barakuda, dnes si hviezda :)
skaryn pred 14 rokmi a 1 m
O jedného užívatela MV menej... :D
mag19981 pred 14 rokmi a 1 m
jasne americké video, najprv normálny záber, potom spomalený, potom ešte raz spomalený a potom znovu spomalený, len odzadu :D
pucher pred 14 rokmi a 1 m
Rovno na pekáč :D
drevos22 pred 14 rokmi a 1 m
podla mna ju nejake ryby mafiani vyhodili z pod hladiny :D
tigrica pred 14 rokmi a 1 m
pekna rybicka
gungnir pred 14 rokmi a 1 m
spachala samovrazdu
kn1gu4 pred 14 rokmi a 1 m
Barakuda ... to mi pripomína smrtiace mravce :D
forzen pred 14 rokmi a 1 m
kamikadze :D ., asi chcel trafiť toho čo hu chytil a skočiť späť a nejak nevydalo asi :D:D
robo1975 pred 14 rokmi a 1 m
Rybia samovražda:D
bocan135mod pred 14 rokmi a 1 m
podla mna mal ten rybar ziesane pocity :D - mal pekny ulovok,ale zas prisiel o nadhernu zdolavacku :D :D
helios pred 14 rokmi a 1 m
tá ,,barakuda,, je teda riadna sviňa.....:D