Family Guy - Peter straší deti šalátom (S10E16).

Family Guy - Zrážka s jeleňomAutor: wl4do23 246 videní

Family Guy - ProstataAutor: hiruko28 175 videní

Family Guy - ZadokAutor: hiruko18 472 videní

Family Guy - JesusAutor: hiruko16 953 videní

Family Guy - Chicken FightAutor: hiruko8 286 videní

Trololo family guyAutor: matto124 257 videní

Family guy - scéna s vracanímAutor: hlavanda29 888 videní

Family Guy - ChowderAutor: hiruko11 253 videní

Family Guy - Drunk LoisAutor: hellworm58 982 videní

Family Guy - DaddyAutor: hiruko11 834 videní

Trololo Family Guy verziaAutor: adrian1612 493 videní

Homer and Peter Carwash sceneAutor: silverwolf24141 435 videní

Family guy - keříčekAutor: tifa34 063 videní
gouken93 pred 14 rokmi a 1 m
lol pecka, aka to je seria? pls
sheri pred 14 rokmi a 1 m
Aren t they real? No, no Or, are they !!! SALAAT SAAALAAT !!! :D :D
chadessan pred 14 rokmi a 1 m
Jeej moje obľúbené :D traste sa mäsožrúti!
pampuch22 pred 14 rokmi a 1 m
Musel som si to pozrieť dvakrát, prvýkrát som si všímal len tie vajčiska na jeho brade... :D
vemano pred 14 rokmi a 1 m
Family Guy
makakstromovy pred 14 rokmi a 1 m
:D Ale noooooooo :D
ronnynka pred 14 rokmi a 1 m
vajcia namiesto brady :D
historik pred 14 rokmi a 1 m
Kde si môžem pozrieť najnovšie diely Griffinovcov aj s titulkami ? Lebo väčšina dielov, ktoré sa dali pozerať online už nejdú ....
pucher pred 14 rokmi a 1 m
:D
eliphas pred 14 rokmi a 1 m
no az tak moc vtipne to nebolo...
skaryn pred 14 rokmi a 1 m
Sranda mat gule pod hubov....:D
3kaleraby pred 14 rokmi a 1 m
Simpsonovci, Futurama a Family Guy najlepšie animované seriály aké poznám :D
tigrica pred 14 rokmi a 1 m
nepoznam ten vecernicek :D
fear555svk pred 14 rokmi a 1 m
krista boha,ale som sa zlakol až som sa skoro pokadil do svojich bombardákov,tak teda nič idem si dať rezne z javorovým sirupom :)
bengalec pred 14 rokmi a 1 m
pre mna osobne je Family Guy najlepsi!!! a Peter Griffin nema chybu :D
wumember pred 14 rokmi a 1 m
Family Guy,South Park,Simpsons... moja top 3 :P
ujochujo pred 14 rokmi a 1 m
L:oL
eatme pred 14 rokmi a 1 m
Nuda.....akurát tak predvídateľný trápny americký humor....čo na tom sakra vidíte?
grum pred 14 rokmi a 1 m
Druhý najlepší animovaný seriál hneď po simpsonovcoch :)
mikigtas pred 14 rokmi a 1 m
jak symbolicke postavy :D