Niekde v Číne. Silný náraz roztrhol osobné auto na dve časti, dvojčlenná posádka zahynula na mieste.

Kompilácia dopravných nehôd - RuskoAutor: ferdo9321 714 videní

Ruské búračky a autonehodyAutor: wilonator16 338 videní

Kompilácia dopravných nehôd XIIAutor: babulik14 482 videní

Kompilácia dopravných nehôd VIIIAutor: babulik29 309 videní

Kompilácia dopravných nehôd XVIIAutor: babulik8 077 videní

Kompilácia dopravných nehôd XVAutor: babulik25 778 videní

Kompilácia dopravných nehôd XXVIAutor: babulik23 816 videní

Kompilácia "dopravných nehôd" XAutor: babulik28 556 videní

Kompilácia dopravných nehôdAutor: babulik24 189 videní

Kompilácia "funny" dopravných nehôd XIIIAutor: babulik31 138 videní

Kompilácia dopravných nehôd XXIIIAutor: babulik19 917 videní

Dopravná nehoda 3Autor: tomkins15 111 videní

Kompilácia dopravných nehôd VAutor: babulik36 904 videní
re2ro pred 14 rokmi a 1 m
Len pre info: Nie je to v čine ale v Južnej Korei...
mathias333 pred 14 rokmi a 1 m
videli ste to auto, ktoré ho tak rozpojilo? Kia Sportage, tak celkom v pohode obstala
orkam pred 14 rokmi a 1 m
Ako každí iní čínsky výrobok, tak čo čakali ...
peknulilinky pred 14 rokmi a 1 m
cinske auto
dubacik pred 14 rokmi a 1 m
Kým v tom zlomku sekundy títo dvaja zahynuli,desat sa ich narodilo
stefko pred 14 rokmi a 1 m
Tak tento naraz by bol dost tvrdy na akekolvek auto...
coconutt pred 14 rokmi a 1 m
to preto lebo tá Kia bola vyrobená na Slovensku :D
rogue pred 14 rokmi a 1 m
este sa tlacia stymi cinskymi crepmi do EU , nech si to tam nehaju pre ryzakov dobre
misos3 pred 14 rokmi a 1 m
vsetko je z Ciny tak co riesite :D
marabu pred 14 rokmi a 1 m
Takto som videl rozfláknutú aj audinu
rychardyto pred 14 rokmi a 1 m
Biele auto z európy, roztrhnuté made in China :D
viktoriometalo pred 14 rokmi a 1 m
To je iba pokazený Transformer.
dictionarywhore pred 14 rokmi a 1 m
Nie je to niekde v Cine...toto je podla pisma Korea.
nestaraj3sa pred 14 rokmi a 1 m
náhodou, by to mohlo byť dobré auto... len sa mi nepáči že sa tak rýchlo rozloží
zer0 pred 14 rokmi a 1 m
MADE IN CHINA co dodat ....
sparco5282 pred 14 rokmi a 1 m
nekupujte auto z CINY !!! to auto mozu rovno nazvat pojazdna truhla.
lowec81 pred 14 rokmi a 1 m
este aj trabant by lepsie skoncil:D
pucher pred 14 rokmi a 1 m
No,....nekúp to :D
jakubko88 pred 14 rokmi a 1 m
Aj naš sportage je servise :D oktavia mala totalku ...naštastie som nebol pri tom :D ale aj tak je to len Kia :D
kingpin333 pred 14 rokmi a 1 m
to nejako vyklepe :D:D:D